Canlı Bir Cilt
Canlı Bir Cilt
Nasıl Uygularım?
Nasıl Uygularım?
Eyeliner çekiciliği
Eyeliner çekiciliği
En Sıcak Renkler
En Sıcak Renkler
Uzun Saçlar için...
Uzun Saçlar için...
İnternet Sitesi Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesinin her türlü hakkı Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş.’ye aittir.

Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş., dilediği zaman iş bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve ziyaretçilere siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle tüm risk ziyaretçiye ait olup, iş bu kullanım koşullarının ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş., iş bu kullanım koşullarının ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş. işbu web sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, içerik, bilgi, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, kaldırma, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş. link verdiği sitelerin içeriğinden/hizmetlerinden ve bu siteleri kullanmak neticesinde ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Gratis markası ve diğer markalar, www.guzelbakkendine.com alan adı, alt alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve bu haklar yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Bu web sitesinde yer alan her türlü içerik kişisel kullanım için olup ziyaretçi tarafından ticari amaçlarla kullanılamaz. Ziyaretçi bu web sitesi aracılığıyla hukuka aykırı ve/veya suç sayılan eylemlerde bulunamaz.

Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş., ziyaretçilerin üçüncü kişilerle/web sitesi üyeleriyle gerçekleştirdiği işlemlerde taraf değildir.