03
Ekim

Zifir Karası Tırnaklar!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Zifir Karası Tırnaklar!

Daha çok dudaklarda gördüğümüz koyu tonlar 2016 Sonbahar - Kış sezonunda tırnaklara kadar iniyor. Zifir karası tırnaklar yeni sezonun kayda değer trendlerinden birisi olmaya aday.

Sadece siyah değil, gerçekten karanlık tonlar yeni sezonun erken dönem trendlerinden birisi. Gotik denilebilecek formlarda, tırnaklarınızı süsleyecek yeni manikürler için hazırlanmaya başlamalıyız. Bu kış siyah hiç olmadığı kadar hayatınızın içinde olabilir.

Siyahın hemen hemen her tonu, çok karanlık morlar, baharat yeşilleri, kara ya da mürdüm eriği, itüzümü tonları, patlıcan moru, siyah kadife üzerine koyu gri ya da koyu füme nail art içeriklere hazır olalım.

Mat ya da parlak olarak tercih edebileceğiniz zifir karası tırnak boyaları, ister gece isterseniz de gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geçtiğimiz iki sezonda yerini netleştiren bu trend artık günlük hayatın bir parçası ve tarzınız ne olursa olsun kıyafetinizi bütünleyebilecek nitelikler taşıyor.

İsterseniz kıyafet ya da saçlarınızdaki aksesuarlarla güçlendirebileceğiniz bu yeni alkımı kaçırmayın. Zarafet ve şıklık bu kış zifir tonlarında gelecek.


Etiketler: Gratis, Nail Art, 2016 Sonbahar - Kış ,İLGİLİ ÜRÜNLER
WET`N WILD Megarocks Glitter Oje
WET`N WILD Megarocks Glitter Oje
WET`N WILD Wild Shine Oje
WET`N WILD Wild Shine Oje


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE