25
Ocak

Zamana Meydan Okuyan Trendler

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Zamana Meydan Okuyan Trendler

Her sezon yepyeni trendler ortaya çıksa da, bazı kilit parçaların yeri asla doldurulamıyor. Moda gündeminden hiç eksik olmayan klasik parçalardan vazgeçemiyoruz elbette. Modası hiç geçmeyen, zamana meydan okuyan anahtar parçaları dolabınızdan eksik etmeyin. 

Beyaz Gömlek
Her türlü duruma uyum sağlayabilecek beyaz gömlekler, zamana meydan okuyan parçalar arsında ilk sırada geliyor dersek abartmış olmayız. Son dönemde özellşkle oversize ve boyfriend tarzında kullanılan beyaz gömlekleri, sezonda yine öne çıkan broş ve fular gibi aksesuarlarla kullanabilirsiniz. 

Mücevherler
Moda dünyasında yıllar geçtikçe daha değerli olan tek şey değerli taşlardan yapılma aksesuarlardır. Hayatınız boyunca kullanabileceğiniz broşlar, küpeler ve kolye gibi değerli parçalara yatırım yapmanızı öneriyoruz.

Küçük Siyah Elbise
Coco Chanel’in hayatımıza kattığı küçük siyah elbise terimi, adını moda dünyasına kazıdı. Asla modası geçmeyen bir renk olan siyahın, kadınların vazgeçilmezi elbiselerle buluşması, “kurtarıcı kıyafet”lerin en başında geliyor.

Hayvan Desenleri
Dönem dönem popülerleşen aztek ya da tribal desenlerin aksine hayvan desenleri hiçbir zaman gündemden düşmez. Leopar, zebra gibi desenler oldukça feminen bir tarzı yansıttığı için kadınların asla hayır diyemeyeceği parçalar arasında. Bu sezonda oldukça popüler olan bu desenler özellikle ayakkabı ve çantalarda sıkça karşımıza çıkacak.

İpek Şallar
Değerli parçalar asla demode olmazlar. Dolabınızda bekleyen ipek şal ya da fularınızı, yıllar boyunca hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Bu sezon öne çıkan trendi ise, boyun eşarpları.

Jean Ceketler
Zamanla modelleri ve kullanım şekilleri değişse de jean ceketler, moda dünyasında he zaman baştacı edildi. Geçtiğimiz sezon çıkan denim on denim trendi ile yerini sağlamlaştıran jeanler bu dönemde custom jean ceketler olarak karşımıza çıkıyor. Broş ve renkli aksesuarlar takarak kişiselleştirebildiğiniz ceketler, bu sezonun favorileri arasında. 


Etiketler: Gratis, Jean Ceketler, Moda, Trend, Beyaz Gömlek,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE