14
Eylül

Yok Gibi Bir Yaz Makyajı

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yok Gibi Bir Yaz Makyajı

Artık herkesin bildiği ve trendlerin de bu yönde belirlendiği gibi yaz aylarında ağır makyaj yapmak çok yaygın değil.  Yaz makyajlarında yok gibi makyaj olarak bilinen makyajlar daha çok kullanılıyor. Sıvı ve krem fondötenler yerine, hafif mineral fondötenleri tercih etmekte fayda var. Fondöteni daha sonra çok hafif bir pudrayla sabitleyebilirsiniz. Bir sonraki aşama, yani kapatıcı da abartıya kaçmayın. İhtiyacınızın olduğu kadar kapatıcı kullanın gerekirse tazelersiniz. 

Bronzer ve allık işlemini varla yok arası kullanın. Hafif bir fırça darbesiyle işleminiz tamamlanmış olacaktır. Göz makyajınızı isteğe bağlı olarak yapabilirsiniz. Eğer göz makyajı yapacaksanız, nude renkleri ya da pastel renkler yani açık renkleri tercih etmenizi öneririz. Yazın sadeliğine ayak uydurmanız daha kolay olacaktır. 

Maskaranızı su geçirmez olanlardan seçmelisiniz, ne olacağı belli olmaz her an ıslanma olasılığınız olabilir. Siyaha nazaran kahverengi maskara makyajınıza doğallık katacaktır. 

Son adım, dudaklarda ise, güneşten korumak için sadece parlak bir koruyucu kullanabilirsiniz ya da akşamları açık pembe rengiyle bir renkte katabilirsiniz. 


Etiketler: Gratis, Makyaj, Yok Gibi, Nude,İLGİLİ ÜRÜNLER
THE BALM Meet Matte Nude Paleti
THE BALM Meet Matte Nude Paleti
THE BALM Nude Beach
THE BALM Nude Beach
THE BALM Nude Dude Far Paleti
THE BALM Nude Dude Far Paleti


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE