02
Ağustos

Yılın Gelini Siz Olun!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yılın Gelini Siz Olun!

2015 - 2016 makyaj ve kıyafet trendleri son zamanlarını yaşıyor.  Sonbahar geldiğinde yerini bir anda yeni sezona bırakacak ve renklerden tarzlara bir çok şey değişecek. Aslında tüm hazırlıklar tamamlandı ve tanıtılmaya da başlandı ancak kullanmak için satışa sunulmaları bekleniyor.

Eğer içinde bulunduğumuz bu sıcak günlerde bir evlilik planınız varsa ve gelinlik tercihinizi henüz tam olarak yapamadıysanız bu yazımız imdadınıza koşacak türden. Çünkü 2016 yılı yaz gelinlik modelleri bir arada görebileceğiniz ve belki de ilham alarak kendi modelinizi oluşturabileceğiniz bu yazımız tam size göre.

İster uzun kollu, ister kısa ya da uzun kollu, ister kabarık ya da dar etekli olsun hayallerinizdeki gelinlik bir yerlerde sizi bekliyor ve siz de onu bekliyorsunuz. Tüm gözlerin üzerinizde olacağı en mutlu gününüzde siz de tam bir prenses gibi olacaksınız.

Kabarık Etekler: 2016 yaz gelinlik modellerinde en çok göze çarpan modeller kabarık eteklerden oluşuyor. Tül, dantel ya da saten kumaş seçeneklerinizin olduğu bu modellerde gecenin en dikkat çeken kişisi olacağınıza hiç şüpheniz olmamalı. Sık sık balolara katılmıyorsanız hayatınızda en azından bir defa giyme şansınızın olacağı güzel bir kabarık etekli gelinliklerden bir tanesini mutlaka denemelisiniz.

Dar Etekler: Kabarık eteklerin görüntüsü çok güzeldir ancak gece boyu eteklerinizi bir yerlere sığdırmaya çalışır ya da bir yerlerden geçmeye çalışırken birilerinin yardımına ihtiyacınız olabilir. Bu tür sorunlar yaşama ihtimaliniz var ve sizde bu durumlarla mücadele edecek güç yoksa tercihinizi dar eteklerden yana kullanabilirsiniz. Daha çok dantel ve saten kumaşları tercih edebileceğiniz bu modeller tüm gece boyunca daha hareketli olmanızı sağlayacaktır.

Balık Etekler: Eğer kabarık eteklerin bıraktığı etki ile dar eteklerin rahatlığı arasında kalanlardansanız mutlaka bir tane balık etekli gelinlik denemelisiniz. İstediğiniz türde kumaşlarla vücut tipinize uygun yaptırabileceğiniz bu modeller her yıl olduğu gibi bu yıl da bolca tercih edilen modeller arasında. Bu modeller yaka konusunda da sizi özgür bırakacaktır.

Duvak Yerine Pelerin: Her detayda söz sahibi olacağınız en güzel gününüzde gelinliğinizi tamamlaması için duvak ya da küçük bir şapka tercih edebilirsiniz ancak seçenekleriniz sadece bunlar değil. İsterseniz gecenin başında kullanıp bir süre sonra kurtulabileceğiniz bir pelerin de düşünebilirsiniz.

Mini gelinlikler: Marjinal tarzınızdan ödün vermeyeceğiniz bir düğün düşünüyorsanız artık bolca artan model seçenekleri ile mini bir gelinlik düşünebilirsiniz. Bu model bir gelinlik ile d gecenin sahibi olabilirsiniz. 


Etiketler: Gratis, Yaz gelinlikleri, Kabarık etek, Dar etek, Mini gelinlik, Pelerin,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Monaco
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Monaco
SLEEK Eau La La Göz Kalemi Nutcracker
SLEEK Eau La La Göz Kalemi Nutcracker
SLEEK Full Fat Lash Maskara
SLEEK Full Fat Lash Maskara
SLEEK Matte Me Ruj Party Pink
SLEEK Matte Me Ruj Party Pink


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE