30
Aralık

Yılbaşı Makyajınızı Riske Atmayın!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yılbaşı Makyajınızı Riske Atmayın!

Yılbaşı gecesi yeni umutların yeşerdiği, iyilik ve masumiyetin tüm insanların arasında hızla yayıldığı, geçmiş yılın kötü anılarının silindiği ve hayata yeni bir sayfa açmanın gecesidir. Bu yüzden, kıyafet ve makyajınızın da gecenin önemine uygun olarak gösterişli ve ışıltılı olması önerilir. Kusursuz bir yılbaşı makyajı için de gözden kaçırılmaması gereken ipuçları vardır.

Gece boyu makyajınızın taze kalması için en önemli ipucu; makyaja başlamadan önce tüm yüzünüze baz uygulamanızdır.

Yılbaşı makyajı için cesur adımlara ihtiyacınız olacak; şarap tonlarında dudaklar ve ışıltılı gözler için takma kirpikler.

Bu makyaj karmaşasının ortasında kalmamanız için önerimiz; bir noktaya odaklanmalı ve diğer bölgeleri biraz gölgede bırakmak. Tüm geceyi dışarıda geçirmeyi düşünüyorsanız gözlerinize, kısa partileri ziyaret edecekseniz ya da evde olacaksanız dudağınıza odaklanabilirsiniz.

Dikkatleri üzerine çeken kırmızı dudaklar için cilt renginize yakışan kırmızının hangisi olduğunu biliyor olmalısınız. Bunun için öncesinde denemeler yapmayı unutmayın. Hatta bu özel gün için durumu biraz daha ciddiye alın ve gece öncesinde bir deneme makyajı yapın. Bu şekilde kusursuz ve ortaya çıkabilecek aksiliklerden uzak bir yılbaşı makyajına sahip olacaksınız.


Etiketler: Gratis, Yılbaşı, Makyaj,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE