27
Aralık

Yılbaşı Gecesi Şıklığı!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yılbaşı Gecesi Şıklığı!

Yeni yıla nerede girmeyi planlıyorsunuz? Evde, ailenizle sakin ve sıcak sohbetler eşliğinde mi yoksa dışarıda yüksek sesli müzik eşliğinde çılgınca dans ederek mi? Vereceğiniz cevap, yılbaşı kıyafetinizi doğrudan etkileyeceği için oldukça önemli.

Hedeflemeniz gereken en önemli detaylar gece boyu rahatlık, göz alıcılık ve elbette ki şıklık. Bu üç özelliği bir kıyafette toplayabilmeniz için biraz araştırma yapmalı ve vücudunuzu tanımalısınız. Hatta sadece kıyafetiniz değil, kullanacağınız aksesuarların da şıklığınıza eşlik edeceğini unutmamalısınız.

Tercih edebileceğiniz ilk kıyafet baştan aşağıya kırmızı. Geceye uygun olarak parlak ya da mat bir kumaş tercih edebilirsiniz. Dantel detaylı ya da etekleri yere kadar uzanan bir model sizi daha fit ve uzun boylu gösterecektir.

Özel gecelerde de rahatlık sizin için vazgeçilmezse dizlerinize kadar çizme giyip uzun bir palto ile geceye katılabilirsiniz. Özellikle dışarıda ve hareket halinde olacaksanız pantolon ve bluz çizmelerinizi daha da ortaya çıkartacaktır.

Evde, sevdiklerinizle geçireceğiniz sohbet dolu bir gece için ise siyah bir tayt giyip üzerine payetli bir bluz da tercih edebilirsiniz. Bu kombinin sizi daha zayıf göstereceğini hatırlatalım.

Yılbaşı gecesi en havalı ve gösterişli ben olmalıyım diyorsanız tercihiniz uzun bir elbiseden yana olmalı. Kabarık etekler sizi daha az özgür yapacağı için önerilmez ama bir baloya katılacaksanız bu modelleri de değerlendirmenizi öneririz.

Şimdiden mutlu yıllar…


Etiketler: Gratis, Yılbaşı, Moda, Trend,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Allık Life`s A Peach
SLEEK Allık Life`s A Peach
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Pompeii
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Pompeii
SLEEK Lip Vip Ruj Scandalous
SLEEK Lip Vip Ruj Scandalous
SLEEK Matte Me Must Have
SLEEK Matte Me Must Have


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE