25
Ocak

Yılbaşı Gecesi Ateşi!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yılbaşı Gecesi Ateşi!

Yılbaşı Gecesi Ateşi!

Her yılın sonunda olduğu gibi bu yılın sonunda da yeni umutlar, heyecanlar ve verilecek yeni kararlarla yeni bir yıla girmenin tipik heyecanlı sarıyor tüm insanları. İyisi ile kötüsü ile, yaşanılan mutluluklarla ve mutsuzluklarla adım atacağımız 2016 için hazır mısınız? Peki yılbaşında gecenin parlayan ateşi olmaya hazır mısınız? O halde bizimle gelin!

Uçsuz bucaksız, bembeyaz bir kar tabakasından fışkırmış olan yemyeşil bir orman düşünün. Elbette ki o ormanda mutlu mesut yaşayan, kırmızı giyinen insanlar… Bu noktadan baktığımızda yeniyılın temelde üç rengi vardır. Kırmızı, yeşil ve beyaz. Yılbaşı gecesi bu üç renkten birini tercih edebilirsiniz giysinizi seçmek için. En heyecanlısı ve şans getireni de kırmızı elbette tabiki.

Ama bir de şöyle bir durum var. Herkes kırmızı bir elbise giyeceği için farklı olmak da isteyebilirsiniz. Farklı olmak isterseniz, simli, parlak, farklı renklere sahip elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Beyaz ya da yeşil de olabilir.

Elbisenize uygun bir çift ayakkabı ve çanta ile iç mekan kombininizi tamamlamış olursunuz. Dışarısı için de sizi soğuktan koruyacak kalın bir mont ya da palto. Duruma göre atkı, eldiven ve bere.

Yeni yıla, meydanlarda ya da açık hava mekanlarında eğlenerek girmek istiyorsanız, havanın soğuk olabileceğini hatırlatmak isteriz. Sokak eğlencelerinde, kahramanlık yaparak ince giyinmenin manasız olduğunu bilin. İlle de 'Küçük siyah elbisemi giyeceğim' diyorsanız, sizi ısıtacak uzun ve kalın bir palto da almalısınız yanınıza. Bu isteğinizi ertelememenizi, ancak yılın trendleri arasında yer alan desenli ya da renkli yün çorabınızı kombinasyonunuza eklemenizi öneririz.

Çok önemli bir konu daha var. Makyaj. Açık hava parti ve eğlencelerinde dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise, abartılı makyajdan uzak durmanız. Hava şartlarının azizliğine uğrayan makyajınız akabilir, birbirine karışan renkler sizi yorgun gösterebilir. Yanaklarınızdaki pembe allığınızla ise, soğuktan kızarmış havasını yakalayarak doğal bir görünüme kavuşacaksınız. Yalnız pembe allığınızın koyu tonda olmamasına dikkat ederseniz, soğuktan da kızaracak olan yanaklarınızla komik görünmekten kurtulmuş olursunuz.

Yeni yıla kalabalık sokak ve mekanlarda girmek yerine, dostlarınızla samimi bir ortam yaratarak, evde geçirmek istiyorsanız işiniz çok daha kolay. Fazlalıklardan kurtulun!


Etiketler: Gratis, Yeni yılda ne giysem, Kırmızı elbise,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Medium 02
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Medium 02
GOSH Forever Göz Farı
GOSH Forever Göz Farı
THE BALM Balm Voyage Makyaj Kiti
THE BALM Balm Voyage Makyaj Kiti
THE BALM Cabana Boy Blush Allık
THE BALM Cabana Boy Blush Allık


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE