06
Şubat

Yenilikçi Yükselen Dekorasyon Trendleri

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yenilikçi Yükselen Dekorasyon Trendleri

Yaşadığınız mekânı zamanla değişen yeni trendlerle yenilemek iç huzurunuz için olduğu kadar üretkenliğinizi de arttıracaktır. 2017 dekorasyon trendlerini incelediğimizde yeni unsurlar olduğu gibi yenilenmiş ve tamamen kendi kalıplarınızla şekillendirebileceğiniz unsurlar da göze çarpıyor.

Geleneksel mobilyaların modern bir bakış açısıyla yeniden tasarlandığı ürünler, yeni renk ve dokularla oldukça şaşırtıcı sonuçlar verebilir.

İç mekanlarda minimal tasarımlar yerini cesur detaylara bırakıyor. Riske girmeden başarı elde etmek zordur.

Şehrin gürültü ve kaosundan kaçıp sığındığımız eviniz küçük bir apartman dairesi bile olabilir. Burada bir doğaya yer açmak aslında çok zor değil.

Kilimler bu sezon öne çıkacak. Çeşitli renk, desendeki kilimleri bir arada kullanmak evinizi bir anda tahmin edemeyeceğiniz bir yere dönüştürebilir.

Genç tasarımcılar iç mekân düzenlemesine taptaze bir soluk getiriyor. Yeni tasarımlara kapılarınızı açmak da başlı başına önemli.

İster konut ister işyeri olsun, iç mekanlarda aydınlatmanın önemi su götürmez. Bu sene öne çıkan aydınlatma elemanlarında sadece heykelsi formlar ve şık tasarımlar değil, kullanılan teknolojiler de dikkat çekiyor.

Akıllı telefonlardan akıllı evlere geçişte en önemli rolü akıllı ev aletleri oynayacak. Yeni nesil seçenekler, tasarım ve estetikten ödün vermiyor.

Karma malzemeler 2017’de de hakimiyetlerini sürdürecek. Tasarımcılar farklı malzemeleri bir arada kullanarak, zemin, tavan ve diğer yüzeylerde sadelikten uzaklaşıyor, renk ve ışık oyunları arıyorlar.

Örgü örmekten marangozluğa, evde mum yapmaktan doğal sabun üretimine kadar dallanıp budaklanan ‘kendin yap’ hareketi bize doğru geliyor. Akımın temelinde kişiselleştirme var.


Etiketler: Gratis, Yeni Sezon, İç Tasarım, Bahçe Mimarisi,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Face Contour Kit Light
SLEEK Face Contour Kit Light
SLEEK Kaş Farı Dark
SLEEK Kaş Farı Dark
THE BALM Bahama Mama Allık
THE BALM Bahama Mama Allık
THE BALM Manizer Trio Aydınlatıcı Set
THE BALM Manizer Trio Aydınlatıcı Set


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE