11
Ekim

Yenilemez ve Güçlü Adımlar için Sıra Dışı Çizgiler!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yenilemez ve Güçlü Adımlar için Sıra Dışı Çizgiler!

Spor kıyafetler herkesin sevdiği ve çoğunlukla tercih ettiği kıyafetlerdir. Kendimiz rahat hissetmek istediğimiz her zaman ya da son derece klasik bir çizgide ilerleyen bir gecede sıra dışı bir fark yaratmak adına da tercih edilebilir. Bu güne kadar yüksek moda zümresi tarafından genelde ikinci planda tutulan spor kıyafetler bu sezon safını değiştirmiş gibi görünüyor. Macera arayan, tutkulu ve ben buradayım diyenler yeni sezonda neredeyse outdoor denilebilecek standartta spor ama  mutlaka lüks kıyafetler tercih ediyor.

2016 Sonbahar – Kış sezonu için serseri bir ruhu moda kalıplarında hapsetmiş kişiler için ilginç fikirler sunuyor. Dünyanın önde gelen moda devleri spor kavramını bu sezon daha hırçın hale getirdi. Renklerden korkmayan, motosiklet süren, kaykay kullanan ve neredeyse yamaç paraşütü ile işe gidecek olan kızlar, bu sezon sizin sezonunuz ve unutulmaz deneyimlere hazır olma sırası sizde.

Giysi dolabınız düzenli olabilir, saçlarınız taranmış ve gözlüklerinizi kutularında saklıyor da olabilirsiniz. Bu sezon güç tamamen imajınızda parlıyor.

Ayakkabılar da bu sezon kelimenin tam anlamıyla sert, kaba ve vurucu. Yürüyüş botları yeniden geldi. En siyahından en kalınına kadar ayakları süsleyecek gibi görünüyor. Bağcıklı  ve bilekleri sıkıca saran bu botlar bir çok moda uzmanının en iyiler listesine girdi bile. Deri bir pantolonla tamamladığınızda da aşılmaz olacağınızı unutmamalısınız.

2016 Sonbahar - Kış sezonuna güçlü adımlarla girmeye hazır olun.


Etiketler: Gratis, 2016 Sonbahar - Kış, Spor kıyafet, Yürüyüş botları,İLGİLİ ÜRÜNLER
THE BALM Balm Voyage Makyaj Kiti
THE BALM Balm Voyage Makyaj Kiti
THE BALM Hot Mama Allık
THE BALM Hot Mama Allık
THE BALM Meet Matt(E) Hughes Charming Likit Ruj
THE BALM Meet Matt(E) Hughes Charming Likit Ruj
THE BALM Meet Matt(E) Hughes Sentimental Likit Ruj
THE BALM Meet Matt(E) Hughes Sentimental Likit Ruj


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE