03
Ocak

Yeni Yıl, Yeni Tarz ve Yeni Renkler!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yeni Yıl, Yeni Tarz ve Yeni Renkler!

Yeni sezon geldi gelecek derken yeni yıla girdik ve farkına varmadan önce havalar ılıklaşıp çiçekler açmaya başlayacak, sonra da güneş ısısını arttıracak ve kendimizi sahillerde bulacağız. Önümüzdeki sezon için çok fazla tanımlayıcı kelime söylenebilir ama bunlardan renkler ve pırıltılar en belirleyici olanları.

Belki sıradan bir kot pantolon giyip tüm gün rahat edebilirsiniz. Belki büyük beden bir gömlek giyip imajınızı daha da belli edebilirsiniz ama bunların hiçbiri sizi şık yapmaz. Duruşunuzu daha profesyonel gösterebilmeniz için yapmanız gereken eğer hava serinse ince bir mont, sıcaksa kalın bir mont giymelisiniz.

Uzun bir mont tercih edecekseniz bu kış bolca alternatif bulabilirsiniz. Vitrinler uzun kaşe paltoların her rengine sahip. Eğer tercihiniz kısa bir monttan yanaysa çerçeveyi biraz genişletmenizde fayda var. Çünkü yeni sezon metalik ceketler sizi de etkileyecek.

Gümüş rengi o kadar çok sevildi ki bu sezon her rengini bulma şansınız olacak. Özellikle bel üstü dar modeller kot montların yerini sarsmak için tasarlanmış gibi görünüyor. 


Etiketler: Gratis, Metalik, Trend, Mont,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK I-Divine Far Paleti Ultra Mattes V2
SLEEK I-Divine Far Paleti Ultra Mattes V2
SLEEK Ink Pot Eyeliner Dominatrix
SLEEK Ink Pot Eyeliner Dominatrix
THE BALM Maskara Tall Dark Handsome
THE BALM Maskara Tall Dark Handsome
WET N WILD Color Icon Üçlü Far Don`t Steal My Thunder
WET N WILD  Color Icon Üçlü Far Don`t Steal My Thunder


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE