20
Eylül

Yeni Sezonda, Kediler Geri Dönüyor!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yeni Sezonda, Kediler Geri Dönüyor!

Moda, büyük kedi ailesini her zaman sever. Hemen her sezon yenilenen bir heyecanla kedinin gizemi elbiselerden kolyelere, ayakkabılardan şapkalara kadar tüm dünyaya yayılır.

2016 Sonbahar – Kış sezonu da daha önceki sezonlar gibi tüm kedi ailesini kucakladı ve koleksiyonuna uygun kedinin hangisi olduğuna karar verdi.

Kedinin hiç bir zaman evcilleşmeyen duruşu bu sezonda da her yerde sergilenmeye devam edecek gibi görünüyor. Çünkü leopar deseninin çekiciliğine vurgu yapan tasarımları, şimdiden moda dünyasını kasıp kavurmaya başladı.

Bu kış kadınlar daha önce olmadığı kadar pençelerini çıkarıp tüm dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Çekiciliği vahşi güzellikle buluşturan bu trend günlük kıyafetlerden gece kıyafetlerine kadar hemen her yerde önce sizi sonra da çekim alanınızdaki herkesi esir alacak.

Bu kış kimi zaman bir leopar gibi kamufle olacak, kimi zaman tüm dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Bu güzelliği üzerinde taşımak isteyen her kadın için yeni sezonun birbirinden yaratıcı sürprizleri var. Büyük bir heyecanla içine adım attığımız 2016 Sonbahar Kış sezonunda, siz de kendinizi ifade eden bir kedi bulup, ona sıkıca sarılabilirsiniz.

Kaplan baskılı kadife takımlar, jaguar pençeleri işlemeli çantalar bu kışın ilham kaynakları denilebilir. Daha önce deneyemediyseniz bile bu kış kendinize uygun bir kedi bulmanın tam zamanı. 

 


Etiketler: Gratis, Moda, Yeni sezon, 2016 Sonbahar Kış, Kedi,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Light 01
GOSH BB Kusursuzlaştırıcı Kit - Light 01
GOSH BB Pudra - Sand 02
GOSH BB Pudra - Sand 02
GOSH Crazy Volume Maskara - Black
GOSH Crazy Volume Maskara - Black
GOSH Forever Göz Farı
GOSH Forever Göz Farı


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE