30
Eylül

Yeni Sezonda Işıldayan Bir Cilt!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yeni Sezonda Işıldayan Bir Cilt!

2016 Sonbahar – Kış sezonu için yeni makyaj trendleri birbirini takip ediyor. Sezonun akışına yön veren ve moda  akımları ile paralel ilerleyen makyaj trendleri zaman geçtikçe gittikçe sadeleşen, sadeleştikçe de daha sakin tonlardan oluşmaya başlıyor.

Yeni sezonun ana makyaj trendlerinden bir tanesi de temiz ve ışıltılı bir cilt. Antik Roma’dan bu yana aşılamaz bir güzellik trendi olan, hemen hemen her sezon kendine bir yer bulan gençlik ve tazelik ifadesi bu sezon da tüm makyaj trendlerinin üzerinde kendine sıkı bir yer bulmuş durumda. Sağlıklı cildin değeri gittikçe artarken, Strobing ve Glitter Tears gibi trendlerde yenilenerek hayatımızda kalmaya devam ediyor.

2016 Sonbahar – Kış sezonunda makyaj denince akla gelen ilk olgu hiper gerçek bir parlaklık olabilir. Bu sezon cildinizin ışıltısından çevrenizdekileri korumanız gerekebilir.

Elmacık kemikleri ve göz kapakları gibi alanları bir çok moda devi bu sezon taze şeftali tonları ile ışıklandırdı. Siz de aşkın ışıltısını yüzünüze yansıtmak ve egemenliği elinizde tutmak istiyorsanız 2016 Sonbahar – Kış sezonunda kalbinizdeki pırıltıyı yüzünüze yansıtın.

Yaşayacağınız şey gençlik ve tazeliğin kendisi olacaktır.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Cilt, hiper gerçek,İLGİLİ ÜRÜNLER
THE BALM Mary Lou Manizer
THE BALM Mary Lou Manizer
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Casablanca
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Casablanca


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE