01
Nisan

Yeni Sezon Yeni Saçlar!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yeni Sezon Yeni Saçlar!

Saç, kadın ya da erkek herkesin trendleri yakalamak için en çok üzerinde düşündüğü ve  oynadığı konulardan birisidir. Her sezon Günlük kullanıma uygun ama bir o kadar da zamanı yakalayan modeller bir anda yayılır. Siz de bu sezonun modelleri ve renklerini inceleyip kendinizi güncelleyebilirsiniz. 

2016 İlkbahar-Yaz saçları daha çok doğal ve yapılmamış gibi görünen saçlar. Bu sezon podyumlar ve sokaklar karmaşık bir doku istilasına uğrayacak. Kısacık kesilmiş saçlar yeniden ön planda. Katlar, dalgalı kahküller, Afrika stilleri, ıslkak görünümlü tutamlar, kuru görünümlü uçlar bu sezonun trendleri arasında.

Fütüristik: Görünüme genel olarak özgüvenli ve canlı bir bireysellik hakim. Saç ayrımları genellikle grafik şekillerde yapılırken dokular da iç içe geçerek saşın tümünde bütünleşiyor. Yani ne çok özensiz bir görünüm, ne de çok belirgin. İksinin arasında kalıyor bu modeller. Gelecekten gelmiş izlenimi uyandıran bu dikkat çekici trend, çoğu zaman keskin kahküller ve geometrik kesimlerle, bazen de örgüler ya da rastalarla tamamlanıyor. Saçlara ıslak görünüm vermek için jöle ve spreyler tercih edilirken, bazı modeller kuru ve mat saç uçlarıyla bitiriliyor.

Ortadan Ayrık: Toplu ya da açık olması farketmeksizin saça hiç el değmemiş gibibir görünüm veren bu şaçlar 2016 İlkbahar-yaz saç trendinin odak noktasını oluşturuyor. Zaman zaman saç uçlarını inceltmek iyidir. Bunu ister bir takım ürünler kullanarak yaparsınız ya da saçların bir kısmını kulak arkalarında (belki de arka tarafta) küçük örgüler yaparak elde edebilirsiniz.

Yana Yatık: Yeni sezonun bu modeli rahat bir dokunuş izlenimi veriyor. Bu rahatlığın yanı sıra görünürde basit ama şekil itibari ile karışık. Saç uzamanları “Bu tamamen fırçalar, kurutma makineleri, ve uygun ürünlerle hacim yaratıp daha sonra düzleştirip tüm bunları yok etmekten ibaret” diyor basitce.

Örgüler: Rahat ve zarif örgü, bu sezon bazen dağınık topuzla karıştırılmış, bazen saç bandı olarak tutturulmuş, bazen de çocukluğumuzdaki gibi sıkıca arkada toplanmış halde karşımıza çıkacak.

Saç Aksesuarları: Pek çok şeyin birarada kullanılması konseptini taşıyan bu sezonun aksesuarları her görünüme bir karakter ve kişilik ekliyor. Süslü tokalar, vintage taçlar, eskitme başlıklar, çiçek dalları gibi hemen her şeyi kullanabileceğiz saçlarınız bu sezon oldukça heyecan verici olacak. 


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Yaz saçları, Fütüristik, Ortadan Ayrık, Yana Yatık, Örgüler, Saç Aksesuarları,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Renkli Saç Spreyi - Kırmızı 85 ml
BENRİ Renkli Saç Spreyi - Kırmızı 85 ml
GIOVANNI Avokado ve Zeytinyağı Özlü Bakım Spreyi 118 ml
GIOVANNI Avokado ve Zeytinyağı Özlü Bakım Spreyi 118 ml
GIOVANNI Avokado ve Zeytinyağı Özlü Saç Bakım Maskesi 147 ml
GIOVANNI Avokado ve Zeytinyağı Özlü Saç Bakım Maskesi 147 ml
HASK Kreatin Protein Saç Bakım Kremi Pkt. 50 gr
HASK Kreatin Protein Saç Bakım Kremi Pkt. 50 gr


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE