29
Mart

Yeni Sezon İçin Aksesuarlarınız Hazır Mı?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yeni Sezon İçin Aksesuarlarınız Hazır Mı?

Ayakkabılar incelenir, pantolon, bluz ve montlara bakılır hatta “Acaba, saçlarımda değişiklik yapmayan gerek var mı?” diye de düşünülür ancak nedense sıra aksesuarlara geldiğinde, pek üzerinde durulmadan bir çırpıda üstünden geçilir. Oysa genel olarak aksesuar, eldivenden şapkaya, kolyeden kemere kadar oldukça geniş bir yelpazeyi tanımlar. İki sezon önce satın aldığınız bir aksesuarı elbette ki kullanabilirsiniz ancak değişen trendin içinde kalmak istiyorsanız ya başka aksesuarları da hayatımıza almalı ya da elinizdeki aksesuarlara küçük eğişiklikler yapmanız gerekir.

2016 ilkbahat yaz trendlerini artık heryerde gördüğümüz bu günlerde konuya en karışık yerinden başlayalım dedik ve bu sezon nasıl aksesuarların gündeme oruracağı konusunda biraz fikir verelim dedik. Gözlükten saate, ayakkabıdan çantaya kadar bu yıl trendi nasıl renklendireceğimize bir bakalım.

Moda dünyası her zaman geçmişten beslenmeyi ihmal etmeyen ama gözleri hep gelecekte olan bir dünya. Sezon boyu giyeceğiniz ayakkabılar, kullanacağınız çanta ve kemerlerde buna uyum sağlayacak.

Gelecek artık futuristik bir hayalden çok daha öte, gelişen teknoloji ile her geçen gün daha da hızlı bir şekilde hayatımızın içinde gözlemleyebileceğimiz bir zaman aralığı. Artık eskiyen göre çok daha yakın bir gelecek var içimizde, evimizde ve sokağımızda. Hayatı yakalayıp demode bir imaj sergilememek için özellikle kentlerde yaşayan insanların bu konuda çok daha ısrarcı olması gerekecektir.

Bu sezon, eskiyen göre çok daha cüretkar bilezik ve kolyeler kullanacağımız için takı çekmecenizi karıştırma zamanı gelmiştir. Abartı çok daha hayatınızda olacak. Kıyafetinizde veremediğiniz renkleri aksesuarlarınız vasıtası ile vermeniz mümkün olacak. Havaların serinliğini koruduğu bu günlerde özellikle ceketlerinizdeki tek renk hakimiyetini büyük ve canlı renkli bileziklerle dağıtabilirsiniz. Bunu, Şayet sıkıldıysanız montunuzun düğmelerini değiştirerek de yapabilirsiniz.

Tasmalar yeniden hayatımıza giriyor. Hem de her renk, her desen ve her türlü malzeme ile.  Metal, altın, gümüş ya da plastic tasmalar kıyafetiniz için son derece tamamlayıcı aksesuarlarınız olacak. Özellikle de henüz yaz sıcakları bastırmadan ve hatta serin yaz geceleri bile.

Büyük taşlı yüzükler edinmeye de başlayabilirsiniz şimdiden. Çünkü bir çok parmağınızda bir çok yüzük takarken bulabileceksiniz kendinizi. İster metal isterseniz de plastik yüzükler için renk seçeneğiniz sınırsız olacak.

Ayakkabı ve çantalarda ise bu sezon biçimler ile oynanacak. Kalın tabanlı kapalı ya da açık ayakkabılar, metal zincirlli ya da halatlı detaylar ile sizleri bekliyor. İyi alışverişler…


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Yeni sezon aksesuar, aksesuar,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Catchy Eyes Maskara - Black
GOSH Catchy Eyes Maskara - Black
GOSH Light`N Shine Dudak Parlatıcısı - Raspberry 11
GOSH Light`N Shine Dudak Parlatıcısı - Raspberry 11
GOSH Likit Eye Liner Kalem
GOSH Likit Eye Liner Kalem
GOSH Mineral Pudra 008
GOSH Mineral Pudra 008


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE