02
Şubat

Yeni Sağlıklı Alışkanlıklarla Kendinizi Yenileyin!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yeni Sağlıklı Alışkanlıklarla Kendinizi Yenileyin!

2017, sağlığınız için güçlü adımlar atmak isteyeceğiniz bir yıl olacak. Kendinizle daha fazla ilgilenmeli, güzelliğin aslında, vücudunuzun içinden gelmesi için çalışmalara başlamalısınız. 2017 Kış sezonunda amaç ilkbahar ve yaz mevsimi gelmeden hazırlanmanızı sağlayacaktır. Bu konuda yanlız olmayacaksınız. Çünkü artık sağlıklı olmak çok moda. Artık yenilenme zamanı.

Sadece yılın başında değill, tüm yıl için geçerliliğini sürdürecek olan sağlık trendi biraz motivasyon isteyebilir. Güvenli ve eğlenceli yeni alışkanlıklarla 2017’de kendinizi baştan ama daha sağlıklı hale getirebileceksiniz. Önerilerimiz siz ve sağlığınız ve güzelliğiniz için olacak.

Kahvaltıda bol su ve yogurt tüketmeye ne dersiniz? Sabah alacağınız bu gıdalar sizi gün boyu zinde tutacak ve sindirim sisteminiz için düşündüğünüzden daha faydalı olacaktır.

Evde fırsat bulduğunuz tüm boş zamanlarda egzersiz yapmaya çalışmak artık modern insanın vazgeçilmezi olmuş durumda. Kısa süreli de olsa yapacağınız bu egzersizler için evinizde küçük bir alan oluşturabilirsiniz.

Yemek için değil, iyi beslenmek için sofraya oturmak sizi fazla kilolardan uzak tutacaktır.

“Güne limonlu ılık su ile başlıyorum. Bu da beni uyandırıyor ve işleri hareketlendiriyor”. Bu yeni motto yeni bir güzellik sırrı olarak moda litaretüre girmiş durumda. Bu şekilde ihtiyacınız olan c vitaminiyle birlikte sindirim sisteminizi de temizlemiş olacaksınız. Zamanla bu alışkanlığın sizi ferahlatacağını ve PH seviyenizi dengeleyeceğini unutmayın.

Seçmiş olduğunuz kıyafetlerde artık geri dönüşümünün olması çok önemli. Yüksek modanın yaratıcıları artık bu konuda aktif olarak çalışıyor. Bu bilinli seçimler sizi şık yaparken günlük geri dönüşüm alışkanlıklarınıda da yeni pratikler yaratacaktır.

Sebzelere daha fazla ilgi gösterme zamanı. Öğünlerinizde daha fazla sebze çeşidinin olması vücudunuza yapacağınız yatırımın dışında alternatif menüler geliştirmenize de yardımcı olacaktır.

Yeni yıl daha yeni parlaklıkları da beraberinde getirdi. Makyaj trendlerinde hızla yayılan ışık efektleri gün boyu makyajınıza hakim olacak. Sağlıklı ama aydınlık bir makyaj kıyafet seçimlerinizi de doğrudan etkileyecektir. Bu durum da güzellğinizi…


Etiketler: Gratis, Sağlıklı Beslenme,İLGİLİ ÜRÜNLER
BEE BEAUTY Vitamin & Shea Yağı Özlü Masaj Yağı 100ml
BEE BEAUTY Vitamin & Shea Yağı Özlü Masaj Yağı 100ml
BEE BEAUTY Vitamin & Shea Yağı Özlü Vücut Losyonu 250ml
BEE BEAUTY Vitamin & Shea Yağı Özlü Vücut Losyonu 250ml
HİMALAYA Canlandırıcı Gece Kremi
HİMALAYA Canlandırıcı Gece Kremi
THE BALM Time Balm Fondöten Light
THE BALM Time Balm Fondöten Light


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE