01
Temmuz

Yaz Trendi: Gömlek ve Blazer

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yaz Trendi: Gömlek ve Blazer

Tüm kış boyunca dünyayı soğuktan tir tir titreten kar ve yağmurun sonunda 2016 Yaz sezonu sonunda geldi. Hatta beklenenden hızlı geldi bile diyebiliriz. Çünkü hava sıcaklıkları beklenen değerlerin bir hayli üzerinde seyrediyor.

Durum böyle olunca tatil sezonu da bir anda gündeme oturdu. Bu yaz nereye gitsek sorusunun yanına bir de gittiğimiz bu yerlerde ne giysek acaba sorulara kafaları meşgul etmeye başladı.

Gündüz deniz kenarında mayo ya da sort-tisort ile günü kurtarırken sahilden çıktıktan sonra durum biraz daha karmaşıklaşabiliyor. Aniden bir elbiseye ihtiyaç duyulabiliyor ve bu elbisenin de sezon trendlerine uygun da olması gerekiyor. Bu yolda ilerlerken bu sezon bir ilk yaşanıyor ve gömlek elbiseler ile blazer elbiseler gerek sokaklarda gerekse de geceleri kendini boy boy gösterecek gibi görünüyor.

Gömlekler uzayan boyları, genişleyen formlarıyla ceketlerden taşıyor. Blazerlar ise yoluna yalnız ama kendinden emin bir şekilde devam ediyor.

Bütün kış ceketlerin içinden çıkmayan gömlekler bu yaz bağımsızlığını nihayet ilan ediyor ve sezona elbise olarak devam ediyor.

Blazerlar bu sezon feminenliğin dozunu kesinlikle artıracak gibi görünüyor. Gömleklerin aksine daralan kalıbı ve dekolteye dönüşen yakasıyla yaza sıcak bir giriş yapmaya hazırlanan blazer elbiseler, sezonun günün her saatine kolaylıkla adapte olabilen joker parçası olacak. 


Etiketler: Gratis, Trend, Elbise gömlek, Blazer,İLGİLİ ÜRÜNLER
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Monaco
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Monaco
SLEEK Brow Stylist Kaş Kalemi Light
SLEEK Brow Stylist Kaş Kalemi Light
SLEEK Flick It Likit Eyeliner Kalemi
SLEEK Flick It Likit Eyeliner Kalemi
SLEEK Hide It Concealer Kapatıcı 02
SLEEK Hide It Concealer Kapatıcı 02


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE