18
Haziran

Yaz Işıltınızı Renkli Farlarla Tamamlayın

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yaz Işıltınızı Renkli Farlarla Tamamlayın

Bu yaz göz makyajlarında renkli ve canlı farları bolca göreceğiz. Rengarenk gözler çok dikkat çekecek gibi duruyor. Hem renkli, hem simli, hem metalik seçenekleriyle herkese daha da özgürlük katan bu trend sayesinde içimiz açılacak. Yaz ayının canlılığını, ışıl ışıl gözler tamamlayacaksınız. 

Göz kapaklarınıza istediğiniz renkli farı uyguladıktan sonra, aynı rengi hem üst hem de alt kısmına uygulamayı da unutmayın. Seçtiğiniz bu renk sadece göz kapağınızın hem üstünde hem altında kalacak şekilde olsun. Sonrasında sıra simli ve metalik farlara geliyor. Üzerine uyguladığınız simli far makyajınıza apayrı bir renk katacak diyebiliriz. Gözünüzün dış kısımlarına ise başka bir renk farla boyut katabilirsiniz. Yok o bana çok gelir diyorsanız, son dokunuşu yapmayabilirsiniz.

Türlerden bahsetmişken sezonun en yoğun kullanılacağını düşündüğümüz renkleri de paylaşmakta fayda var.  Pembe, mor, turuncu ve turkuaz. Birbirine yakışan renkler olmayabilir ama kendinize yakışan makyajı bu renkleri kullanarak yaptığınızda farkı göreceksiniz. 


Etiketler: Gratis, Far, Makyaj, Göz,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE