08
Ağustos

Yaz Aylarında En Sık Kullanılan Makyaj Malzemeleri

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yaz Aylarında En Sık Kullanılan Makyaj Malzemeleri

Hava sıcaklıkları her geçen gün daha da artıyor. Gerek ekolojik olarak değişen iklim dengesi gerekse yaz mevsiminin normal kabul edilen değerleri sebebi ile makyajdan saça, elbiselerden ayakkabılara kadar kendimizi değişen ısıya entegre etmeye çalışıyoruz.

Bunu yaparken hayatımızı kolaylaştıran bazı ürünleri yanımızdan eksik etmememiz gerekiyor. Çünkü yeri geldiğinde hayat kurtarıyorlar. Makyaj çantamızdan eksik etmememiz gereken bazı ürünleri sizler için seçtik.

Suya Dayanıklı Maskara: Hacimli kirpikler kış aylarında olduğu gibi yaz aylarında da önemlidir. Önemli olan bir başka şey ise sürmüş olduğunuz maskaranın terleme gibi sebeplerle akmamasıdır. Bunu engellemenin tek yolu ise suya dayanıklı maskara kullanmaktır. İhtiyacınız varsa önce kirpiklerinizi kıvırıp daha sonra maskaranızı zig zag hareketlerle dipten uca doğru uygulayabilirsiniz.

Dudak Nemlendiricisi: Yaz da olsa kış da olsa dudaklarınızın canlı ve parlak görünmesi çok önemli. Bu aşamada çantanızdan asla çıkarmamanız gereken bir başka makyaj ürünü ise dudak nemlendiricisidir. Hem parlaklık hem de nem sağlayan bu ürün ile ister renkli istersen de şeffaf dudak parlatıcıları ile makyajınızı canlı tutabilirsiniz.

BB Krem: Sıcak günlerde hem cildinizi güneşten korumak hem de varsa cilt kusurlarınızı gizlemek için BB kremden başka bir ürün düşünmemelisiniz. Tıpkı fondöten uygulayabileceğiniz BB kremi, cildinin ortasından kenarlarına doğru iyice yayıp, birkaç saniye beklemeniz yeterli olacaktır.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, BB Krem, Nemlendirici, Maskara, Makyaj Malzemeleri,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Krem
GOSH BB Krem
GOSH Double Precision Maskara
GOSH Double Precision Maskara
GOSH Volume Dudak Parlatıcı
GOSH Volume Dudak Parlatıcı
GOSH Waterproof Volume Maskara - Black
GOSH Waterproof Volume Maskara - Black


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE