02
Mayıs

Yanaklara Ruj Gözlere Parlatıcı!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Yanaklara Ruj Gözlere Parlatıcı!

Baharın gelişiyle renklenmeye ve yazı canlı bir görünümle karşılamaya ne dersiniz? Yeni sezonun makyaj trendlerinden habersiz kalmayıp, gözlerinizde bahar çiçeklerinin rengini, güneşin ışıltısını taşıyın.

Pastel tonların sevimliliğine karşı koyamayanlardansanız, rengarenk farlarınızı ortaya çıkarmanın tam zamanı. Sade bir ten makyajı eşliğinde gözlerinizde kullanacağınız pastel renkli farlar kombinlerinizin yıldızı olacak. Özellikle moda şovlarında da dikkat çeken mavi ve yeşil tonlardaki buğulu gözleri, gündüz makyajınızın bir parçası yapabilirsiniz.

Yüzüne biraz daha renk katmak isteyenler için de 1800’lerden günümüze yeniden ortaya çıkan far-ruj-allık kombinasyonunu öneriyoruz. Aynı rengin göz, dudak ve yanaklara uygulaması zamanda kayma yaratacak ve sizi başka ifadelere taşıyacaktır.

Macera sevenler için iyi bir haberimiz daha var. Gözünüze parlatıcınızla ışıltı katmayı da düşünebilirsiniz. Yaz akşamları için yaptığınız hafif far uygulaması üzerine parlatıcınız ile ışıltı katarak harika bir görünüm yakalayabilirsiniz.


Etiketler: Gratis, 2017 İlkbahar - Yaz, Dudak, Göz, Far, Ruj,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE