26
Nisan

Wet`n Wild ile Kendine Güven, Eğlenceli Ol, Güzelleş!

Posted by Gratis Admin | 3 Yorum
Wet`n Wild ile Kendine Güven, Eğlenceli Ol, Güzelleş!

Dünyaca ünlü yıldızlar Kat Graham, Jasmine V ve Brianne Howey, Amerika’ nın en sevilen kozmetik markası wet n wild’ ın Global Güzellik Elçisi oldular. Siz de gücünüzü wet n wild’ dan alın, sahne spotları bu kez sizin üzerinizde parlasın.

Moda renkleri, kalitesi ve fiyatıyla Amerikalı kadınların vazgeçilmez markası wet n wild, 2016’ da güzellik felsefesini “küresel düşünen, içlerindeki vahşi güzelliği yeteneğiyle bütünleştiren” kadınlar olarak belirledi ve Global Marka Elçileri’ ni seçti. Markanın yeni Global Güzellik Elçileri: Kat Graham, Jasmine V ve Brianne Howey oldu. Bu üç güzel kadın, adeta imzaları haline gelen sahnedeki ve kırmızı halıdaki göz kamaştıran güzelliklerini wet n wild ile nasıl elde edeceğinizi gösterecekler. Kısacası wet n wild’ ı ve bu üç güzeli takipte kalın ki Hollywood’ un güzellik dünyasına erişiminin anahtarı hep elinizde olsun.

Hemen kulağınıza fısıldayalım: İlham kaynağı olan kadınların sırrı; işleri, sorumlulukları, sınavları ya da çocuklara ne kadar çok olursa olsun, kendinden emin, iç dünyalarını keşfeden, cool ve vahşi yanlarını kucaklayan yapıda olmaları…

Kate, Jasmine ve Brianne’ sı hızla yükselen başarı kariyerlerini an be an işleyen, onları kendilerini rol model seçmiş milyonlarca hayranı var. Bununla birlikte aynı zamanda vahşi güzellikleriyle korkusuz ve şıklar… Gelin kariyerlerinin yanı sıra güzellikleriyle de size ilham kaynağı olacak, kendi sahnenizin yıldızı olmanızı sağlayacak bu üç güzel yıldızın güzellik sırlarını ve favori wet n wild ürünlerini öğrenelim… Şimdiden ilham mı geldi? Öyleyse en yakınınızdaki Gratis mağazalarına uğrayan ve rengarenk farlardan, rujlardan seçin. Türkiye’ de sadece Gratis mağazalarında bulabileceğiniz wet n wild setinizi oluşturun. Detaylı bilgi için www.wetnwildbeauty.com

HER GÜNE BİR RENK

Gücünü tırnaklarınla göster. İster en canlı renklere, ister nail art ile. Haftanın her günü ayrı bir renk ile enerjine enerji, stiline stil kat.


Etiketler: Gratis, kozmetik, Kat Graham, Jasmine V, Brianne Howey, Wet'n Wild,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

28.04.2016
26.04.2016
Keyifli alis veris.ozellikle bayanlar icin
26.04.2016
Keyifli alis veris.ozellikle bayanlar icin

YORUM EKLE