17
Ağustos

Uzun ama Kırıksız Saçlar!

Posted by Gratis Admin | 1 Yorum
Uzun ama Kırıksız Saçlar!

Saçları uzatmak ve salına salına dolaşmak herkesin hayali ancak kısayken oldukça rahat kullanılan ve bakılan saçlar uzadıkça bir kriz haline gelebilir. Saçlar dolaşabilir, kabarabilir ve renk tonlarını sabitleştirmek gittikçe zorlaşır. Onun için uzatma aşamasında dikkat etmeniz ve uzadıktan sonra da uygulamanız gereken bazı noktaları bir araya toplamak istedik.

Kullanacağınız şampuan ve saç kreminin uzayan saçlarda doğal olarak oluşan kırıklar için etkili olmasına özen göstermekle başlayabilirsiniz. İşin başında kırıklarla mücadele etmeye başlarsanız sonrasında sık sık saç kestirmek zorunda kalmazsınız. 

Elektriklenme ve kabarmalar kırıkları gözler önüne serecektir. Bu durumdan kurtulmanın temel noktası ise bakım yağları ile saç uçlarını beselemektir. Bu işlem için yağı öncelikle avuçlarınıza yedirmeyi unutmamalısınız.

Saçlarınızı güç gösterisi yapar gibi değil nazikte taramak da bir süre sonra faydasını göreceğiniz uygulamalardan bir tanesidir. Bu şekilde saç tellerinin gücünü içinde tutmasına yardım etmiş olursunuz.

Bunları yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken tek bir şey kalıyor. O da ısı kaynakları. Fön ve maşa gibi şekillendiricileri minimuma çekmekte fayda var. Çünkü ısı saçlarının kırılmasının en büyük düşmanıdır.  


Etiketler: Gratis, Uzun Saç, Kırıksız Saç,İLGİLİ ÜRÜNLER
EKLIPS Natural Saç Fırçası Roll B-1718
EKLIPS Natural Saç Fırçası Roll B-1718
HASK Argan Oil Onarıcı Şampuan
HASK Argan Oil Onarıcı Şampuan
HASK Macadamia Oil Saç Kremi 355 ml
HASK Macadamia Oil Saç Kremi 355 ml
HASK Monoi Saç Bakım Yağı 18 ml
HASK Monoi Saç Bakım Yağı 18 ml


YORUMLAR

05.09.2017

YORUM EKLE