25
Ocak

Trend: Kalın Kaşlar

Posted by Gratis Admin | 2 Yorum
Trend: Kalın Kaşlar

Kaşlarınız yüz ifadeniz için oldukça önemli. Bu nedenle yüz şeklinize uygun kaşlarınız olmalı. Size en uygun kaş modelini seçerken son yılların modasını da unutmamalısınız. Gittikçe kalınlaşan ve kendi haline bırakılan kaşlar ilkbahar-yaz sezonunda en çok karşımıza çıkan güzellik trendlerinden.

İşte son yılların değişmeyen modası kalın kaşlara sahip olmanız için önerilerimiz…

Kaşlarınızı almayın
Eğer kaşlarınızı kalınlaştırmaya çalışıyorsanız, onlara bir süre dokunmamanız lazım, seyrek kaşlarınızın kalınlaşması için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Bir süre kaşlarınız oldukça dağınık görünebilir ancak cımbızınızı ortadan kaldırıp hayalinizdeki kaşlar için sabırla beklemeniz gerekiyor. 

Peeling yapın
Pürüzsüz bir cildin olmazsa olmazı pelling, kaşlarımız için de çok faydalı. Yumuşak bir fırçayla kaşlarınızı yavaşça fırçalayarak, kaş bölgesindeki ölü deriden kurtulabilirsiniz. Bu işlem kaşlarınızın hızlı büyümesine yardımcı olacak.

Serum ya da vitamin kullanın
Kaşlarınızın çok daha hızlı ve sağlıklı büyümesi için kullanabileceğiniz bir çok serum var.

Profesyonel birine başvurun
Kaşlarınız yeteri kadar uzadığında ve kaş çıkmayan bölgeler de dolduğunda artık kaşlarınızı şekillendirmenin vakti gelmiş demektir. Bu süreç kaşlarınızın durumuna göre birkaç hafta sürebileceği gibi birkaç ay da sürebilir. Bu sürenin sonunda kaşlarınızın istediğiniz belirgin şekle gelmesi ve dağınık görüntüden kurtulması için en önemli adım ise bir profesyonele başvurmanız olacaktır.

Kaşlarınızı sabitleyin
Daha önce de söylediğimiz gibi, kaşlarınızı uzatırken dağınık bir görüntünün ortaya çıkması normal. Bu dağınık kaşlardan kurtulmanın en etkili yolu da bir kaş jeli kullanmak. Ancak kaş jelini uyguladıktan sonra bir kaş fırçasıyla üstünden geçerek parlak görüntüden kurtulmayı unutmayın.

Boşlukları doldurun
Kaşlarınızı kalınlaştırmaya çalışıyorsanız en önemli sorununuz, dökülmüş ve yerine çıkmayan kaşlar olabilir. Bu bölgeleri bir kaş kalemi ya da farıyla kolayca doldurmanız mümkün. Tek yapmanız gereken kaşlarınızın rengiyle uyuşan renkte bir ürün seçmek.


Etiketler: Gratis, güzellik, kaş, kalın kaş modası, trend, bakım, Peeling,İLGİLİ ÜRÜNLER
Gosh, Kaş Kalemleri
Gosh, Kaş Kalemleri
Wet`n Wild, Ultimate Kaş Kiti
Wet`n Wild, Ultimate Kaş Kiti
Eklips, Natural Kirpik & Kaş Fırçası
Eklips, Natural Kirpik & Kaş Fırçası
Gosh, Kaş Kiti
Gosh, Kaş Kiti


YORUMLAR

ben de kaşlarını kalınlaştırmaya çalışanlardanım ve düz kaş istiyorum şu an kavisli :/
Alara
11.08.2015
Kaşları seyrek olanlar için iyi öneriler.

YORUM EKLE