25
Ocak

Trend Alarmı: Turuncu Ruj

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Trend Alarmı: Turuncu Ruj

Ruj trendleri arasındaki turuncu ve tonlarını biz çok seviyoruz. Bu sezon her yerde gördüğümüz turuncu dudaklar, gittikçe daha da popüler bir hale gelmeye başladı. Hassas bir dengesi olan bu rengi doğru uygulamazsanız, felaket bir sonuçla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Önerilerimize kulak verirseniz, doğru sonuca ulaşacağınız kesin!

Bu Trendi Nasıl Uygulamalıyız? 

Turuncu ruj kullanmadan önce dudaklarınıza dudak peelingi veya benzer tedaviler uygulayarak onları en sağlıklı hallerine getirmeyi unutmayın! 

Nemlendirici kremler bu konuda size yardımcı olacaktır. Çünkü bu kadar dikkat çeken dudakların çatlaklarla dolu olması rujda beklediğimiz etkinin alınmasına engel olabilir.

Turuncu ve tonlarını kullanırken, göz makyajını abartmamakta fayda var. Hatta mümkünse bir maskara ile makyajınızı tamamlayın. Hem dudağın, hem gözün dikkat çekmesini çok doğru olmadığından, tek bir noktaya odaklanın.

Çok kalın dudaklara sahipseniz turuncu ruj kullanması, biraz sorunlu bir durum olabilir. Bu renkle dudaklarınız daha kalın görünecek ve aşırı dolgun görüntü rahatsızlık verecektir.

İnce dudaklı olanlar ise tabii ki korkmadan uygulayabilirler ve böylece dudaklarının ince yapısı belli olmayacak, dolgun dudaklar ortaya çıkacaklardır.

Eğer beyaz tenliyseniz turuncu ruj uyguladıktan sonra parlatıcı kullanmaktan uzak durmalısınız. Parlatıcılar, rujun teninizle kontrastını iyice arttıracaklardır ve hoş bir görünüm olmayacaktır. 

Esmerler ise parlatıcı kullanarak geride kalan dudaklarını biraz daha dikkat çeker hale getirebilirler.


Etiketler: Gratis, Trend, Turuncu Ruj, Turuncu, ruj, makyaj, güzellik,İLGİLİ ÜRÜNLER
The Balm, Girly Girl Lip Gloss
The Balm, Girly Girl Lip Gloss
Gosh, Light`N Shine Dudak Parlatıcısı - Nude 09
Gosh, Light`N Shine Dudak Parlatıcısı - Nude 09
The Balm, Cheater Mascara
The Balm, Cheater Mascara
Wet`n Wild, Megaslicks Balm
Wet`n Wild, Megaslicks Balm


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE