25
Ocak

Trend Alarmı: Nude Ruj

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Trend Alarmı: Nude Ruj

Yükselişe geçen doğal makyaj trendiyle Nude rujlar (ten rengi), yeniden radarımıza girdi. Amacınız doğal makyajsa ten rengi rujlar tamamlayıcınız olmalı. Kusursuz bir cilt makyajı, abartıdan uzak sadece kirpiklerin belirginleştirildiği gözler ve tüm bunları tamamlayacak nude dudaklar. 

Cilt rengine göre nude ruj kullanımı nasıl olmalı?

Nude ruj kullanımında en önemli nokta cilt tonuna uygun olan tonu bulmaktır. Nude rujun dudak rengine göre değil ten rengine göre olması gerekir. İlk başta doğru tonu bulmak için zorlanabilirsiniz. Dudak renginiz ile uyum sağlayan bir allık seçmelisiniz.

Hangi ten rengine hangi nude tonu yakışır?

Beyaz tenliler: Beyaz tenliyseniz en çok pembe, açık şeftali ya da gül kurusu alt tonlu nude rengi rujları tercih etmelisiniz. Pembe alt tonlu rujlar, beyaz tenleri daha canlı gösterir.

Buğday tenliler: Buğday tenlilere şeftali alt tonlu ya da kahveye dönük şeftali alt tonlu nude rengi rujları öneriyoruz. Eğer soluk buğday tene sahipseniz pembe alt tonlu nude rujlarn sizi olduğunuzdan daha solgun göstereceğini unutmayın.

Esmer tenliler: Esmerlere; kahve, bronz ve gül kurusu alt tonlu nude rengi rujlar çok yakışır.

Nude ruj kullanmadan önce

  • Dudaklarınıza peeling yapıp ölü dokuyu atın ve rujun kırışık durmasını engelleyin. Nude tonlar kusurları aşırı belli eder. Yapacağınız peeling hem kan dolaşımınızı hızlandırır hem de dudaklarınızı ölü deriden arındırıp ruj için mükemmel bir zemin hazırlar.
  • Rujun dudakları kurutmasını engellemek için öncesinde nemlendirici sürün.
  • Elde etmek istediğiniz görüntü dudakları tenle aynı renk göstermek değilse şeftali ya da  pembeye çalan tonları da seçebilirsiniz. Böylece yüzünüzü daha canlı göstermiş olursunuz.

Etiketler: Gratis, Makyaj, Güzellik, Nude Ruj, Ruj, Trend, The Balm, Gosh, Wet'n Wild,İLGİLİ ÜRÜNLER
Gosh, Light`N Shine Dudak Parlatıcısı - Golden Sand
Gosh, Light`N Shine Dudak Parlatıcısı - Golden Sand
Wet`n Wild, Megaslicks Balm
Wet`n Wild, Megaslicks Balm
Gosh, BB Kusursuzlaştırıcı Kit
Gosh, BB Kusursuzlaştırıcı Kit
The Balm, Dream Lip Gloss
The Balm, Dream Lip Gloss


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE