25
Ocak

Trend Alarmı: Işıltılı Göz Makyajı

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Trend Alarmı: Işıltılı Göz Makyajı

Daha çok kıyafetlerde kullandığımız payet ve ışıltıyı makyajda kullanmaya çekiniyoruz. Bu sonbahar ise, özellikle göz makyajlarında ışıltılı detaylar makyaj çantalarımıza dahil oluyor. Güzellik dünyası bizi bu sezon çocukluğumuzda yaptığımız ''ışıltılı prenses'' makyajlarına götürüyor. Işıltılı makyaj bu sene moda haftalarında, birçok defilede karşımıza çıktı. Göz kapaklarının payet veya simle kaplandığı, gözlerin vurgulandığı bu makyaj stilinin detaylarını mercek altına yatırdık.

Parlayan Gözler
Simli ve ışıltılı ürünler kullanılarak yapılan makyajlar görünümünüzün daha canlı olmasını sağlıyor. Işığı kendilerine çektikleri için parlak bir görünüm kazandırıyorlar ve sanki gözlerde elmas birikmiş gibi bir görünüm ortaya çıkıyor.

Nasıl yapmalı?
Göz makyajınızın daha etkili görünmesi için teninize uygun bir kapatıcı kullanabilirsiniz. Göz kapaklarınıza ışıltılı bir far uygulayacağınız için aydınlatıcılardan kaçınmanız gerekiyor. Işıltılı tonlarının olduğu bir palet bu makyajda işinize çok yarayacaktır. Göz kapaklarınızın iç tarafına açık renkler kullanırken, kuyruğa doğru daha koyu renklere geçiş yapabilirsiniz. Göz pınarınıza hafif ışıltı verecek en açık tonu sürebilirsiniz. Hacim veren ve kirpikleri uzatan bir rimelle göz makyajınızı tamamlayın.

Koyu halkalara dikkat!
Payet ve simler ışığı çektikleri için, gözaltındaki koyu halkaların daha çok öne çıkmalarına neden olabilirler. Bu nedenle ışıltılı makyaj yapmadan önce, göz altlarına kapatıcı uygulamalısın.


Etiketler: Gratis, Güzellik, Makyaj, Işıltılı Göz Makyajı, The Balm, Gosh, Wet'n Wild,İLGİLİ ÜRÜNLER
The Balm, Overshadow I`ll Fly You Buy
The Balm, Overshadow I`ll Fly You Buy
Gosh, CC Krem
Gosh, CC Krem
Wet`n Wild, Color Icon 3`lü Far Paleti
Wet`n Wild, Color Icon 3`lü Far Paleti
Dirty Works, Bye Bye Koyu Halkalar Kapatıcı
Dirty Works, Bye Bye Koyu Halkalar Kapatıcı


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE