06
Şubat

Taşıması Kolay Mini Çantalar

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Taşıması Kolay Mini Çantalar

Kış mevsiminde kalın kumaşlar, bol paltolar, büyük beden kazaklar ve dev gibi çantalar birçok kişi tarafından kullanıldı. Ancak havaların ısınmaya başlaması ile birlikte işler biraz tersine dönmeye başladı. Yeni sezonda çantalar gözle görülür bir biçimde küçülmeye başlıyor.

Tam da ihtiyacınız olduğu kadar eşyayı almanıza olanak sağlayan ama boynunuza bile asabileceğiniz kadar küçülen çantaları kullanmak için günlük ihtiyaçlarınızı biraz azaltmanız gerekecek.

XS olarak da adlandırılan bu çantalar 2018 İlkbahar – Yaz sezonunun trend akımlarından birisi olacak. Birçok yüksek moda markasının yeni sezon koleksiyonları arasında yerini çoktan alan mini çantalar için şık, kolay ve hafif kelimelerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Belinizde, elinizde, boynunuzda, hatta anahtarlık olarak bile kullanabileceğiniz bu minik çantalar için söylenebilecek en kötü şey çabucak kaybetme ihtimaliniz. Onun için uzun askılar ve aparatlar çok fazla ihtiyacınız olan yardımcı aparatlar olacak. Günlük sitilinize eklemenizde fayda olan bu yeni trendi ister gündüz sokakta, isterseniz de gece kapalı mekanlarda kolayca kullanabilirsiniz. 


Etiketler: Gratis, Çanta, Mini, Xs, Trend, 2018 İlkbahar - Yaz,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Disney Mini Islak Cep Mendil
BENRİ Disney Mini Islak Cep Mendil
BENRİ Mini Aseton Çilek 50ml
BENRİ Mini Aseton Çilek 50ml
THE BALM Maskara Body Builder
THE BALM Maskara Body Builder
THE BALM Meet Matt(e) Hughes
THE BALM Meet Matt(e) Hughes


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE