16
Ağustos

Son Dakika Modelleri!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Son Dakika Modelleri!

Çok önceden planlanmış davetlere hazırlanmak kolaydır. Her şeye karar vermek için bolca vaktiniz vardır. Ancak; son anda beliren ya da  gitmemeyi planladığınız bir yere bir anda gitmeye karar verdiğinizde işler biraz karışabilir.

Hangi kıyafeti giysem, nasıl bir makyaj yapsam diye düşünürken saçınızın dağınık ve bakımsız gözükmesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ama size önereceğimiz saç modelleri ile saçlarınızı kısa bir sürede son dakikada gitmeye karar verdiğiniz davet için hazır hale getirecektir.

Eğer gerçekten hiç vaktiniz yoksa saçlarınızı toplayabilirsiniz. Bunun için topuz ya da at kuyruğu bir model düşünebilirsiniz. Biraz zaman ayırabilecekseniz doğal dalgalı saçlarınızla geceye hazır hale gelebilirsiniz.

Yarım Topuz: Hem spor hem şık bir görünüme sahip olan yarım topuzlar için yapmanız gereken sadece saçlarınızı yarım toplamak ve onu da topuz haline getirmek.

Örgü Topuz: İlk iş olarak saçlarınızı tepeden toplayıp örmelisiniz. Ördüğünüz kısmı sanki topuz yapıyormuş gibi kendi içinde dolandırıp tel tokalar yardımıyla sıkıca sabitleyebilirsiniz.

Pürüzsüz Topuz: Öncelikle saçlarınıza düzgün bir şekilde at kuyruğu yapmalısınız. Daha sonra yaptığınız at kuyruğuna saç spreyi sıkarak sabitlenmelisiniz. Son aşamada topuz yaparak tarakla çıkan saçları düzeltmeniz yeterli olacaktır.

Ensede Topuz: Enseden dağınık toplanan bir saç topuzu ve kırmızı bir rujun sizi davetin en etkili kadınlarından biri yapacağına kuşkunuz olmamalı.

At Kuyruğu: Gün içinde rahatlıkla yaptığınız at kuyruğu modeli en basit yöntemdir. Saçlarınızın etrafından çıkan küçük telleri ve elektriklenmeyi önlemek için saç spreyi kullanabilirsiniz.

Sarılmış At Kuyruğu: Ensenizdeki saçlardan küçük bir tutamı bırakıp, geri kalan kısmı atkuyruğu yaparak lastik bir toka ile toplamanız gerekir. Daha sonra ayırdığınız saç tutamını, bu yaptığınız atkuyruğunun etrafında dolayıp, onu da tel toka ile iyice tutturup, spreyle sabitleyebilirsiniz.

Doğal Dalgalar: Dalgalı saç modelini son anda katılmaya karar verdiğiniz bir davet için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden saçlarınızı örüp, bir düzleştirici ile örgünün üzerinden geçmelisiniz. Saçlarınızı açtığınızda doğal dalgalı gibi görünecektir. (Saçlarınız dalgalıysa bunu yapmanıza gerek kalmayacaktır.) Daha sonra dalga şeklini alan saçlarınıza saç spreyi sıkarak sabitleyebilirsiniz.  İşte bu kadar. Geceye hazırsınız.


Etiketler: Gratis, Hızlı saç modelleri, Yarım Topuz, Örgü Topuz, Pürüzsüz Topuz, Ensede Topuz, At Kuyruğu, Sarılmış At Kuyruğu, Doğal Dalgalar,İLGİLİ ÜRÜNLER
HASK Keratin Protein Şampuan 355 ml
HASK Keratin Protein Şampuan 355 ml
HASK Kretin Protein Saç Bakım Yağı 18 ml
HASK Kretin Protein Saç Bakım Yağı 18 ml
HIMALAYA Arındırıcı Neem Özlü Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml
HIMALAYA Arındırıcı Neem Özlü Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml
HIMALAYA Hassas Ciltler İçin Tazeleyici Yüz Temizleme Jeli 150 ml
HIMALAYA Hassas Ciltler İçin Tazeleyici Yüz Temizleme Jeli 150 ml


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE