20
Kasım

Soğuk Hava Savaşçıları, Trikolarla Tanışalım!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Soğuk Hava Savaşçıları, Trikolarla Tanışalım!

Yeni bir kazak seçerken içini çevirip etiketine bakmayan var mı? Pek, beden ölçüsü dışında ne görüyoruz? Elbette ki nasıl bir iplik kullanıldığını. Bu içerikler global bir yazım diline sahip olduğundan, öncelikle en anlaşılır hallerine bir bakalım.

%100 Fine Merino: Uzun, çok ince, beyaz ve bol tüylü bir koyun cinsi olan merinosun yünü bükülerek incecik iplik haline getiriliyor. %100 Fine Merino Wool etiketi, trikonun özel bir iplikten ve katkısız olarak örüldüğüne işaret ediyor. Bu trikolar incecik görünse de sıcak tutma konusunda rakip tanımaz.

%100 Cashmere: Keçiden elde edilen, uzun, parlak ve yumuşak kıllar kimi zaman daha kalın, kimi zaman da ince ipliğe dönüştürülüyor. Bu iplik başka iplikle karışmazsa yüzde 100 kaşmir kazaklara dönüşüyor. Kaşmir benzersiz bir yumuşaklığa sahiptir.

%100 Fine Cotton: Pamuk bitkisinin saf bir şekilde özenle bükülerek ipliğe dönüşmüş halidir. Daha mevsimsiz ve kolay kullanımı olan bu trikolar, özellikle hayvansal elyafa alerjisi olanlar için kazak giymenin alternatif bir yoludur.

V yaka, bisiklet yaka, tam balıkçı ve hırka modelleri her sezon farklı renk tonlarıyla koleksiyonlarda yerini mutlaka alır. Ancak işin sırrı sizin hangi yakayla daha iyi göründüğünüz ve hissettiğiniz. Yüz yapısı daha üçgen ve köşeli olanlarsa bisiklet ya da dar V yakalara yönelebilir. Daha kalın kazak modelleri içinse oval ve yuvarlak yüz yapıları ceket ya da şal yakalı hırkalara, köşeli ve üçgen yüz yapıları fermuarlı hakim ve yüksek şal yaka modellerini tercih edebilir.

Gardırobunuzda V yaka, hırka ve yelek üçlüsüne ya da içlerinden giymeyi sevdiğiniz bir ya da ikisine yer açın. Yelek, görünümünüzün en şık destekçisi olduğu kadar, konforunuz için de en ince katman. Bu da yetmezmiş gibi, bu sezon birçok markanın en çok özendiği ürün. Yani gardırobunuza yelek eklemek için en doğru sezonda olabilirsiniz.

Son olarak ne kadar sık kullanırsanız kullanın en çok kullandığınız modellerin sadece klasik renklerini değil, bir ya da iki güncel rengini de edinmeyi atlamamakta fayda var. Çünkü 2016 Sonbahar – Kış sezonu tüm bedeninizi bir yün topağına dönüştürmek için tasarlandı. Size kalan içinde sanki yaz mevsimi varmış gibi rahat olarak kış mevsiminin keyfini çıkarmak. 


Etiketler: Gratis, 2016 Sonbahar – Kış, %100 Fine Merino, %100 Cashmere, %100 Fine Cotton, Triko,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil 60`lı
BENRİ Beyaz Sabun Kokulu Islak Mendil 60`lı
BENRİ Dental Ağız Spreyi 20 ml
BENRİ Dental Ağız Spreyi 20 ml
BENRİ Hindistan Cevizi Özlü El Kremi 90 ml
BENRİ Hindistan Cevizi Özlü El Kremi 90 ml
BENRİ Vücut Losyonu Vanilya Ve H.Ceviz 1000 ml
BENRİ Vücut Losyonu Vanilya Ve H.Ceviz 1000 ml


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE