27
Mayıs

Siz Susun, Tırnaklarınız Konuşsun!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Siz Susun, Tırnaklarınız Konuşsun!

Tek renk tırnaklardan sıkıldıysanız yeni nesil nail art örneklerini denemelisiniz. Evdeki ojeleriniz ile rahatlıkla uygulayabileceğiniz birbirinden ilginç ve dikkat çekici tırnaklar ile bu yazın yıldızı siz olabilirsiniz. Üstelik herkesin evde yapabileceği kolay ve etkili örnekleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Puantiye: Yapımı oldukça basit bu modeli, mat ojeler kullanarak istediğiniz renk kombinasyonuyla uygulayabilirsiniz. Bu kadar düzgün benekleri ojenin kendi fırçasıyla yapmakta zorlanıyorsanız tel tokanın toplu kısmını ojeye batırmak suretiyle bu düzgün benekleri siz de yapabilirsiniz.

Benekler: Düz renk sürdüğümüz ojeye başka bir renkte yuvarlaklar eklemek gibi basit bir işlemin nasıl büyük bir fark yaratacağına inanamayacaksınız.

Çilek: Fotoğrafta yapım aşaması anlatılmış lakin belirtmekte fayda var ki, nail art'la bol bol uğraşanlar, oje fırçalarının küt uçları yerine resim fırçaları ve hatta kürdan kullanıyorlar.

Renkli: Bu harika görünüme sahip olmak içinse ojelere ek olarak gerekenler sadece minik bir sünger parçası ve kürdan.

Kurbağa: Yapımı yine gayet basit. Benekleri koyarken kürdan yahut tel tokanın yuvarlak kısmını kullanıp siz de minik bir kurbağa sahibi olabilirsiniz.

Harfler: Yapılışı gayet basit bu uygulama farklı görüntüsü ile ilk uygulanacaklar arasına girmeyi başarıyor. Oje dışında ihtiyacımız olan diğer malzemeler sadece bir miktar alkol ve eski gazete yaprakları.

Ebrûli: Küçük bir kaba ağzına kadar su doldurduktan sonra istediğimiz renk ojeleri suya döküyor ve kürdan yardımı ile ojeleri suyun üzerinde desenlendiriyoruz.. Deseni tırnaklarımıza almak oldukça kolay, suya batırın yeter. Fakat işlem bittikten sonra tırnaklarınızın kenarı da desenden payını alacağı için bir adet kulak pamuğu ile kenarları temizlememiz gerekiyor.

Pembe: Minik kalpler ve benek uygulamasına yukarda da rastlamıştık. Lakin şeker pembesinin tatlılığını siz de denemelisiniz.

Yaldız Altın sarısını rüküş bulanlar fazlalıkta ama tek tırnağa uygulayınca gayet şık ve hoş görünüyor.

Farklı: Bu uygulama da kalplerden ve çiçeklerden sıkılanlarımız için. Tırnaklarıyla dahi farklılık yaratmak isteyenler bir siyah bir de beyaz oje edinip çalışmalara başlayabilirler.

Gözler: Tırnaklarımızı görünce oluşacak şaşkın bakışları tırnaklarımızda oluşturmaya ne dersiniz? Kolay yapımlı, harika görünümlü ve farklı tırnaklar sizleri bekliyor.

Kırmızı Siyah: Oje denildiğinde akla ilk gelen renk olan kırmızıdan vazgeçemeyenler için harika bir model. Tek başına yeterince güzel görünen kırmızı ojelerinize siyah ojeyle ufak değişiklikler yaparak bu muazzam görüntüyü elde edebilirsiniz.

Geometrik: Tırnaklarına rastgele çizgiler ve şekiller çizerek farklı bir görünüm yakalayabilirsin. Bu nail art stilinde pastel renkler kullanarak tırnaklarını renklendirmeni tavsiye ediyoruz.

Harfler: Tırnaklarına farklı harfler çizerek büyük farklılıklar yaratabilirsiniz. Bu çizgileri çizmek ilk başta zor gelebilir. Bu nedenle ince uçlu eyeliner fırçası ile harfleri çizebilirsiniz.

Işıltılı: Sadece tırnağının dibine ışıltılı oje sürüp farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Önce baz katını, daha sonra ışıltılı ojeyi tırnaklarının dibinde minik fırça darbesi ile uygulayabilirsiniz. 


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Nail Art,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Aseton Extra Güçlü Pompalı 200 ml
BENRİ Aseton Extra Güçlü Pompalı 200 ml
BENRİ Asetonsuz Oje Çıkarıcı Mendil 10 Adet
BENRİ Asetonsuz Oje Çıkarıcı Mendil 10 Adet
BENRİ Hassas Tırnaklar İçin Aseton 130 ml
BENRİ Hassas Tırnaklar İçin Aseton 130 ml
BENRİ Hidrofil Pamuk 100 gr
BENRİ Hidrofil Pamuk 100 gr


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE