08
Mart

Sıradanlıktan Uzak Bir İlkbahar Renkleri!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Sıradanlıktan Uzak Bir İlkbahar Renkleri!

Siyahın klasik zarafeti tartışılmaz olsa da, özellikle bahar aylarında renklerin enerjisine duyduğumuz özlem çok daha artıyor. Birbirinden renkli çiçeklerin renklerini cildimizi yansıtmak için Günlük ya da gecelik kullandığınız makyaj malzemelerinin sihrine kendinizi bırakabilirsiniz.

Canlı renkleri ile eyeliner çeşitleri, gözlere büyülü bir ışıltı katarken, aynı zamanda gençlik aşısı etkisi de yapar. Özellikle içinde bulunduğumuz, baharın heyecanını içimize dolduran bu ılık günlerde çiçekler gibi gözleriniz de engarenk çiçekler açsın. Bu konuda seçeceğiniz renkli eyelinerlar ihtiyacınız olan ışıltılı gözleri makyaj çantanıza koyuyor. Size kalan ise sadece gözlerinize uygulamak.

Kışın kuruyan dudaklara E vitamini ile yoğun bakım yapan rujlar tam da ihtiyacınız olan rujlardır.  Hem yoğun, hem de daha kalıcı bir etki sağlayan bu besleyici rujlarla tam da bu bahar günlerinde adeta bir çiçek bahçesini andıran dudaklara kavuşmanızı sağlar.

Hemen her göz makyajı kirpiklerde tamamlayıcı bir dokunuşa ihtiyaç duyar. Argan yağı ile zenginleştirilmiş birbirinden güzel maskaralar her kadının makyaj çantasının olmazsa olmazıdır. Günümüzde birbirinden farklı renk ve seçeneklerle kolayca ulaşabileceğiniz bu maskaralar kirpiklerinize bir yandan ekstra hacim verirken, bir yandan da doğal bir kıvrım verir. Size kalan ise sadece bu güzel kirpiklerle baharın güzelliklerini seyre dalmak olacaktır.

Bu bahar sizin için de bir yenilenme ve renklenme anlamına gelsin. Makyaj malzemelerini renklendirin, dünyanız renklensin!


Etiketler: Gratis, Kozmetik, eyeliner, E vitamini, ruj, Argan yağı,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Velvet Touch Ruj
GOSH Velvet Touch Ruj
THE BALM Cabana Boy Blush Allık
THE BALM Cabana Boy Blush Allık
THE BALM Meet Matte Far Palet
THE BALM Meet Matte Far Palet
WET`N WILD Color Icon Eye Liner Kalem
WET`N WILD Color Icon Eye Liner Kalem


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE