07
Şubat

Şimdi Sıra Dudaklarda!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Şimdi Sıra Dudaklarda!

Doğru sürülmemiş bir ruj tüm makyajınızı anlamsız ve kötü bir hale getirebilir. Onun için ne yaparsanız yapın ama rujunuzu doğru bir şekilde sürmenlisiniz. Bir çok yöntemi varsa da en kolay yol bildiğiniz yoldur derler. Bilmediğiniz bazı püf noktaları varsa da onu da bu yazımızda bulabilirsiniz. Aşağıdaki adımları doğru bir şekilde uyguladığınızda kusursuz dudaklarınızla göz alıcı makyajınızı tamamlamış ve tüm dikkatleri üzerinize çekmeye hazırsınız demektir.

Öncelikle yapmanız gereken şey ölü derilerden kurtulmaktır. Üzeri ölü deri parçaları ile kaplı dudaklar ne kadar iyi ruj sürerseniz sürün çok kötü görünür. Varsa öncelikle onlardan kurtulun. Bunun için bir diş fırçası kullanabilirsiniz.

Dudaklarınızı her an nemli tutmalısınız. Bunun için ruj sürmeyi beklemeyin. Sabahtan başlayan. Yumuşakcık dudaklar bir ruj için biçilmiş kaftandır.

Seçtiğiniz rujun dudaklarınızda iyi durması için cilt tonunuzu bilmeniz ve rujunuzu da ona göre seçmeniz gerekir. Bu çok önemlidir. Teninize uymayan bir ruj ile etkili görünmeniz pek olası değildir.

O gün kullanacağınız rujun hangi renk olduğuna daha çok ne giyeceğiniz, nereye gideceğiniz ve satin kaç olacağı karar verir. Her yerde, her zaman aynı tonlar iyi durmaz.  Bazan mat, bazan parlak ya da belki de ıslak bir görünüm tercih edebilirsiniz.

Pek aldırış edilmese de makyaj için baz en önemli şeylerden birisidir. Hem tercih ettiğiniz rengi hem de cildinizde kalma süresini garanti altına almış olursunuz. Makyajınızın dudak kısmı için de baz kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Dudak kalemi ile tanışın. Dudak kalemi rujunuzun profesyonel durmasını sağlar. Hem isterseniz o gün daha geniş dudaklarınız da olabilir. Dikkat etmeniz gereken tek şey ruj rengi ile kalem renginin aynı olmasıdır.

Ne kadar güzel dudaklarınız ya da rujunuz olursa olsun dişlerinize bulaşmış bir ruj lekesi kadar korkunç bir şey yoktur sanırım. Önlemek için ruju sürdükten sonra parmağınız vasıtası ile iç kenarlardaki fazlalığı alabilir, bir peçeteyi öperek dudaklarınızdaki fazlalıktan kurtulabilir ya da öncesinde dişlerinize vazelin sürebilirsiniz. 


Etiketler: Gratis, Ruj, Ölü Deri, Nemlendirici, Baz, Dudak Kalemi,İLGİLİ ÜRÜNLER
BEE BEAUTY Vanilya & Cheesecake Özlü Vücut Kremi 200ml
BEE BEAUTY Vanilya & Cheesecake Özlü Vücut Kremi 200ml
GOSH Light`N Shine Dudak Parlatıcısı - Raspberry 11
GOSH Light`N Shine Dudak Parlatıcısı - Raspberry 11
GOSH Velvet Touch Ruj
GOSH Velvet Touch Ruj
WET`N WILD Color Icon Dudak Kalemi
WET`N WILD Color Icon Dudak Kalemi


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE