25
Ocak

Sezona Yön Veren Güzellik Trendleri

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Sezona Yön Veren Güzellik Trendleri

2015-2016 Sonbahar-Kış sezonu moda ve güzellik trendlerini sizler için derledik. 

Güçlü ve kalın kaşlar
Özellikle son birkaç yılın trendi olan güçlü ve kalın kaşlar 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunda da kendini hissettiriyor. Doğallığın ön plana çıktığı kalın kaşlarla güzelliğiniz ve bakışlarınız daha etkili hale gelecek, yüz hatlarınızdaki değişim tüm görünümünüze etki edecek. Cara Delevingne ve Sonam Kapoor gibi pek çok yıldız da bizi doğruluyor!

Kırmızı Ruj
İlk başta çok büyük bir yenilik gibi gelmeyebilir fakat çok koyu olmayan açık tondaki kırmızı rujlar, sezona giriş için çok güçlü bir etkiye sahipler. Her ne kadar kırmızı ruj sürmek biraz zahmetli olsa da son derece dikkat çeken bir makyaj detayı olarak etkili görünüm için gereklidir. 

Kuyruklu Eyeliner
Kuyruklu eyeliner bu sezonun olmazsa olmazlarından diyebiliriz. Doğru uygulandığında kuyruklu eyeliner sayesinde daha kalın ve uzun kirpikler elde edeceksiniz bu da gözlerinizin daha büyük ve güzel görünmesini sağlayacak. 

Siyah Asaleti
Siyahlar her zaman şık görünmek adına tercihleriniz arasında yer almalı. Bir davetiye yada özel bir günde şık siyah elbise hem sizleri çekici gösterecek hem de uygun makyaj ile tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacak. Bu sezon da siyahlar vazgeçilmezleriniz arasında yerini almalı diyoruz!

 


Etiketler: güzellik, moda, gratis, sonbahar trendler, kış trendler,İLGİLİ ÜRÜNLER
1. Gosh, Velvet Touch Ruj
1. Gosh, Velvet Touch Ruj
2.The Balm, Schwing Eyeliner
2.The Balm, Schwing Eyeliner
3. Wet`n Wild, Mega Eyes Belirginleştirici Kalem
3. Wet`n Wild, Mega Eyes Belirginleştirici Kalem
4. Gosh, Kaş Kiti
4. Gosh, Kaş Kiti


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE