22
Mart

Saçlarınıza Bahar Gelsin!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Saçlarınıza Bahar Gelsin!

Mevsim geçişleri tüm vücut için bir yenilenme dönemidir. Bu dönem gelecek olan mevsimde hazırlanma sürecini kapsar. Bedenimiz kış aylarının kapalı, karanlık, kuru günlerinden uzaklaşır ve baharla beraber yenilenmeye balkar. Saçlarımız da aynı şekilde tüm kış boyunca yıprandığı için bahara yenilenerek girmek ister. İçine girdiğimiz bahar esintisinin saçlarınızı da sarması için siz de elinizden geleni yapmalı ve bu geçiş döneminde yıpranan saçlarnıza ilgi göstererek destek olmalısınız. Bahar ayları bunun için en doğru zamandır.

Kış boyunca kuruyan saç derisi ve yıpranan saçların her zamankinden daha yoğn dökülmeye başladığı bu mevsimde saç derisini canlandırmak, yağ üretimini dengelemek, kırılmalara karşı besleyici önlemler almak tahmin ettiğinizden çok daha önem taşıyor.

Elbette bir taraftan da kalplerimiz ilkbaharın yeni renkleri ile dolup taşarken, 2016 yaz sezonu saç renklerine çelindiği için bir takım özel bakımlarla saçlarınızı renk değişikliklerine hazırlamak gerekiyor.

1. Öncelikle, kışın  yıpratıcı etkisi ile hasar görmüş saçlarınıza yoğun bir bakım yaparak işe başlamalısınız. Bu konuda yardımınıza yoğun saç bakım kremleri koşacaktır. Besleyici formülleri ile bakım kremleri kuru ve yıpranmış saçları bir yandan nemlendiriken diğer yandan baharın tatlı ve canlı havasına hazırlar.

2. Doğanın gözle görününr bir hızla hemen her gün kendini yenilediği bahar günleri, kuru ve yıpranmış saçlarınızı normalden biraz daha fazla şımartmak için çok doğru bir zamandır. Özel bakım yapları ile saç tellerinize ihtiyaşları olan nemi verebilirsiniz. Adeta bir koruma kalkanı vazifesi gören bu yağlar, bahar aylarında ekstra ilgi ve bakım gerektiren saçlarınızın en yakın dostu olmaya adaydır.

3. Güçlü saçların sırrının Keratin oladuğunu artık hepimiz biliyoruz. Bahar ayları vücut ve elbette ki saçlar kendini yenilemeye çalışırken keratin takviyesi yapmak yaklaşan yaz ayları için hazırlık yapmanızı sağlayacak ve işinize kolaylaştıracaktır. Keratin içerikli şampuanlar saçlarınızı bir yandan yumuşatırken diğer yandan da güşlendirir. Elbette ki bir de kolay şekil almasını sağlar ki bunu istemeyen yoktur.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Saç Bakımı,İLGİLİ ÜRÜNLER
HASK Keratin Protein Saç Kremi 355 ml
HASK Keratin Protein Saç Kremi 355 ml
HASK Keratin Protein Şampuan 355 ml
HASK Keratin Protein Şampuan 355 ml
HASK Macadamia Oil Saç Bakım Yağı 18 ml
HASK Macadamia Oil Saç Bakım Yağı 18 ml
HASK Macadamia Oil Şampuan 355 ml
HASK Macadamia Oil Şampuan 355 ml


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE