25
Ocak

Saçlarınız 2016’ ya uygun mu?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Saçlarınız 2016’ ya uygun mu?

Saçlarınız 2016’ ya uygun mu?

Saç modelleri her dönem farklılık gösteriyor. Zamanın ve onunla beraber hayatımıza giren stil akımlarının etkisi ile her zaman birbirinden ilginç modelleri görmek mümkün olabilir. 2016 yılına girmek üzere olduğumuz bu günlerde artık önümüzdeki yıl saçlarımızda nasıl modeller kullanacağımızı da öğrenmek gerekiyor diye düşündük ve sizler için 2016 yılında trend olacak saç modellerini bir araya getirdik.

Her zaman moda olan modeller bu yıl da etkisini gösterecek elbette. Onlar birer klasik çünkü. Ancak  topuzlar, örgüler ve dalgalar 2016’ ya yön verecek.

Bir yana yatırılmış saçlar her zaman etkili bir imaj sergilemenizi sağlar. Bu kış bolca göreceğimiz bu modeller hiç bu kadar havalı kullanılmadı diyebiliriz. Dalgalı, ıslak ya da düz darken bu kış her kadın saçlarını mutlaka yana atacakmış gibi duruyor. Saçlarınızı bu şekilde kullandığınızda ortadan ayrılmış saçlardaki yüzün büyük görünmesi sorununu da çözmüş olursunuz.

Fransız bükümü hem yapımının kolaylığı hem de her zaman duran şıklığı ile bu kış saç trendinin tepesinde.

Tamamen düz saçlar bu yıl da bolca göreceğimiz modellerden. İster iki yana atın, isterseniz de geriye doğru tarayıp normalden daha uzun durum. Her mekana ve kıyafete tamamen uyum sağlayan bu model ile günlük hayatta da rahat edeceksiniz.

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran dağınık topuz bu sezon toplu saçlarının merkezinde olacak.

Modern küt kesim kahkuller de yine önümüzdeki sezonda sıkça göreceğimiz modellerden olacak. İster masum isterseniz de gotik ve punk rock kesimleri olsun kahkul yeniden hayatımıza girecek. Kahkul kesilmiş saçlarını daha bakımlı durduğunu unutmayın.

Bu yıl hayatımıza yeni bir akım girecek. 60 lı yıların modelleri iddaalı giyinen bayanların tercihi olacak. Bu modellerle hem seksi hem de sempatik görünebilirsiniz.


Etiketler: Gratis, 2016 saç modelleri, Saç trendi, Fransız bükümü,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Kağıt Sabun - Elma 20`li
BENRİ Kağıt Sabun - Elma 20`li
BENRİ Loofah Sabun - Mavi 70 gr
BENRİ Loofah Sabun - Mavi 70 gr
BENRY Duş Jeli Kırmızı Meyveler 1000 ml
BENRY Duş Jeli Kırmızı Meyveler 1000 ml
BENRY Fruity Duş Jeli Çilek 300 ml
BENRY Fruity Duş Jeli Çilek 300 ml


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE