14
Şubat

Rujunuzun en yakın arkadaşı!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Rujunuzun en yakın arkadaşı!

Çoğu bayanın açık tonda rujlar ile koyu kahve ya da siyah tonlarında kalem kullanmak ile ilgili çok kötü hatıraları olsa da aslında durum pek de bu şekilde değil. Aslına bakarsanız doğru tonda ruj ve doğru tonda dudak kalemi en iyi arkadaştır. Dudak kalemi ile barıştığınızda aslında nasıl da dudaklarınıza renk kattığını, rujunuza nasıl da iyi bir zemin kazandırdığını ve dudak çizgilerinizle nasıl oynamanızı sağladığını görünce çok şaşıracaksınız. Bu yıl daha da belirginleşen bu arkadaşlıktan sizler de mahrum kalmayın diye dudak kalemini nasıl ve ne şekilde birarada kullanabileceğinizi anlatacağız.

Öncelikle dikkat etmeniz gereken şey rujunuzdan daha koyu bir tonda dudak kalemi kullanmanızın ne kadar büyük bir hata olacağıdır. Bu hareket dudaklarınızın daha küçük görünmesini sağlayacağı gibi dudaklarınızın sınırlarını koyu bir çerçeve içine aldığınız için vasat bir makyajı da ön plana çıkarmanızı sağlayacaktır. Bundan kesinlikle kaçının. İlla farklı bir tonda kalem kullanmaya düşünüyorsanız rujunuzdan daha açık bir kalem kullanmalısınız.

Dudak kaleminin en büyük avantajlarından birisi ise, dudak çizgilerinizle rahatlıkla oynayabilmenizdir. Kusursuz bir dudak çizgisinin püf noktası sadece ve sadece bir dudak kalemidir. Düz  bir çizgi çekmek konusunda sıkıntınız varsa da endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok. Dudak fırçası hemen imdadınıza koşacaktır.

Suya dayanıklı dudak kalemleri gün boyu dudaklarınızdaki kusursuzluğu koruyacaktır. Dudak çizginizin belirgin kalmaması çok önemlidir. O an tek amacınız dudak kaleminizi rujunuza iyice yedirmek olmalıdır. Bunu bir kulak çubuğu ile kolayca yapabilirsiniz. Kaleminizin ucunun sivri değil de yuvarlak açılmış olması da işinize kolaylaştırır. 


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Dudak Kalemi, Ruj,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Velvet Touch Ruj
GOSH Velvet Touch Ruj
GOSH Volume Dudak Parlatıcı
GOSH Volume Dudak Parlatıcı
WET`N WILD Color Icon Dudak Kalemi
WET`N WILD Color Icon Dudak Kalemi
WET`N WILD Coverall Stcik Kapatıcı
WET`N WILD Coverall Stcik Kapatıcı


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE