24
Şubat

Rujunuz Sizi Değil, Siz Rujunuzu Seçin!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Rujunuz Sizi Değil, Siz Rujunuzu Seçin!

Sade ve hafif bir göz makyajı tercih ediyorsanız, yüzünüzün hedef noktası canlı tonlarda bir ruj ile boyadığınız dudaklarınız olmalı. Nude tonlardan, çok yoğun kırmızı ve bordolara kadar genişleyen bir yelpazede üretilen rujlar, kıyafet seçiminiz; ten, göz ve saç renginiz, mevsimler, ruh haliniz, bulunacağınız ortam gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir.

Yazın daha hafif, pembe, şeftali ve meyvemsi tonlar tercih edilirken; kış aylarında koyu kahve, toprak tonları, kırmızı ve özellikle bordo renkleri ön plana çıkarabilirsiniz. Ruj tercihinizde dikkate almanız gereken en önemli detay ten renginiz olmalı. Ten renginizi en iyi anlayacağınız yer ise bileğinizin iç kısmıdır. Ruj alırken de bu yöntemi mutlaka deneyin.

Her sezon yeni bir renk ya da renkler gün yüzüne çıkabiliyor. Elbette denenebilir ve uygun bulduğunuz tonlarla devam edebilirsiniz ancak genel olarak uygulanabilecek renk skalası hiç bir zaman değişmeyecektir.

Açık tenli ve açık renk gözlülerde kırmızı ve pembe tonları tercih edilebilirken canlı renkler daha belirgin ve güzel durabilir.

Esmer tenlilerin ise koyu kahve, koyu kırmızı ve bordo tonları kullanması işlerini bir hayli kolaylaştıracaktır.

Kumral tenliler için en şanslı grup denilebilir. Pembeden, somona; kırmızıdan şeftaliye kadar her renk ruju rahatlıkla kullanabilir.


Etiketler: Gratis, Ruj, Dudak,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Forever Lip Shine 008 Spring Fling
GOSH Forever Lip Shine 008 Spring Fling
GOSH Lip Lacquer Dangerous Lips 08
GOSH Lip Lacquer Dangerous Lips 08
SLEEK Lip Vip Ruj Scandalous
SLEEK Lip Vip Ruj Scandalous
SLEEK Matte Me Ruj Fandango Purple
SLEEK Matte Me Ruj Fandango Purple


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE