26
Mayıs

Ruhsuz Ofislerden Canlı Sokaklara Çıkan Gömlekler!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Ruhsuz Ofislerden Canlı Sokaklara Çıkan Gömlekler!

Gömlek ile kumaş pantolon ikilisini denilince soğuk ve renksiz ofisleri gözünde canlandıranlardan mısınız? Eğer öyleyse 2017 İlkbahar – Yaz sezonunun yükselen trendi gömlek, bütün algılarınızı yıkmaya geliyor. Ofisler renklenecek, sokaklar gömleğin tarzıyla yıkılacak. Elinizdekileri değerlendirmek hatta yenilerine yer açmak için tam zamanı.

Aklınıza gelebilecek her parçayı hayal edin; eteklerinizi, pantolonlarınızı, jeanlerinizi. Şimdi hepsini bir de gömlek ile kombinleyin. Klasik stillerin dışına çıkan çizgisi ile sportifleşirken şıklığını asla bırakmayan tasarımlar, kumaş ve denim pantolonlara çok yakışacak. Yüksek bel eteklerinizin üzerinde harika duracağını düşündüğümüz fırfır kol detaylı gömlekler de görülmeye değer.  Elbise gömleklerden hala edinmediyseniz de bir daha düşünmenizi öneririz.

Giderek eğlenceli ve sıradışı tarz edinerek klasik kalıplarını yıkan gömlek, kullanım alanını genişletiyor. Gömleği yalnızca yaka ve kol düğmeleri ile sınırlandırarak düşünmeyip sezon ürünlerini incelemeniz gerekecek. Her kombinimizi tamamlayabileceğimiz yepyeni tasarımlar ve stiller ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.


Etiketler: Gratis, Gömlek, 2017 İlkbahar - Yaz,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Pudra Sand 02
GOSH BB Pudra Sand 02
GOSH Velvet Touch Ruj Nude 162
GOSH Velvet Touch Ruj Nude 162
THE BALM Meet Matte Nude Paleti
THE BALM Meet Matte Nude Paleti
THE BALM Nude Dude Far Paleti
THE BALM Nude Dude Far Paleti


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE