17
Haziran

Romantizme Kayıtsız Kalmayın!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Romantizme Kayıtsız Kalmayın!

2016 İlkbahar - Yaz sezonunun öne çıkan temalarından biri kuşkusuz ki romantizm oldu. Uzun, çiçekli elbiselerle desteklenen ve her zaman içimizi ısıtan bu davete kayıtsız kalamayacaksınız.

Değişen mevsim gelen yazın habercisi. Isınan hava ile birlikte, ayakkabıdan elbiseye, makyajdan ev tekstiline kadar herşey de değişiyor. Önüne geçilemeyen bu hareketlilik, iş hayatımızdan dinlenmek için gideceğimiz tatile kadar tüm yaşamı etkiliyor. Peki siz sıcak yaz günlerinin küçük esintilerini tüm bedeninizde saklamaya hazır mısınız?

Bu ilkbahar, podyumlardan moda dergilerine kadar hemen her yer çiçeklerle bezeli. Bu defa isminin hakkını tam anlamıyla veriyor İlkbahar. Koleksiyonlar kadının farklı tüm ruh hallerinde adeta dans ediyor. Çünkü podyumlar da tıpkı doğa gibi çiçeklerle dolu ve rengarenk. Şimdi minimal olmaktan son derece uzak ama rahat bir romantizm esintisi var karşımızda. Romantik bahar çiçekleri, uçuş uçuş elbiselerde, dantel şeritlerle romantizmin sınırlarını zorluyor.

Modanın bu mevsim her yeri sarmalayan iyimser çağrısını görmezden gelmeyin. Sınırsız hayal gücünün sezonuna hoşgeldiniz.


Etiketler: Gratis, Romantizm, Trend, Moda,İLGİLİ ÜRÜNLER
THE BALM Down Boy
THE BALM Down Boy
THE BALM Instain Toile
THE BALM Instain Toile
THE BALM Nude Tude Nice
THE BALM Nude Tude Nice
THE BALM Over Shadow The Sexpot Series
THE BALM Over Shadow The Sexpot Series


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE