28
Haziran

Rengarenk Bir Yaz İçin Rengarenk Bir Makyaj!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Rengarenk Bir Yaz İçin Rengarenk Bir Makyaj!

Bu yaz renklerin büyüsüne karşı koymama yazı denilebilir. Hazır güneş kendini gösteriyorken denizin, doğanın tonlarından ilham alabilirsiniz. Yaz makyajınızda maviden yeşile, mora ve sarıya kadar her renk makyajınızla beraber cildinizde hayat bulsun. Bırakın doğanın renkleri cildinizde ışıldasın.

Bu yaz, klasik makyajdan uzaklaşıp yeni renkler ve tarzlarla yeni deneyimler yaşamaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise bu yazıda rengarenk makyajlar yapmanız için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini görebilirsiniz.

Öncelikle renkli bir makyaj için en önemli şeylerden bir tanesi renkli göz kalemidir. Göz kalemleri, makyaj çantamızın vazgeçilmezleri arasındadır. 

Gözlerimizi belirgin ve vurgulu gösteren göz kalemlerinin sadece siyah ve kahverengi olanlarını değil, bu yaz mavi, yeşil, kırmızı gibi tonlardaki renklerini de kullanabilirsiniz.  

Yeşil, mavi veya pembe göz kalemlerini, göz makyajında kullanarak farklı bir stil yaratabilirsiniz. Üst kirpik dibine siyah, alt kirpik dibine ise farklı bir renk uygulayarak gözlerini odak noktası haline getirmelisiniz. Bu makyaj stilini ister gece, istersen de gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle bu yıl trend renk olan morun binbir tonunu rahatlıkla kullanabilirsiniz!

Dumanlı göz makyajını sevmeyen var mıdır? Davetlerin vazgeçilmez bir parçası olan dumanlı göz makyajınızı bir de mor far kullanarak da deneyebilirsiniz. Morun ya da yeşilin farklı tonlarını kullanarak gözlerinizi etkili bir silah olarak kullanmak artık elinizde.

Özellikle kahverengi gözlülere çok yakışacak olan bu tarzı, yaz aylarında bol bol göreceğiniz. Eğer isterseniz renkli dumanlı göz makyajını farklı renklerde de deneyebilirsiniz.

Gözlerimizi bu denli renklendirdiğimizde sıra geliyor diğer renkli makyaj ürünlerini denemeye. Renkli tırnaklar bu yazın kesinlikle vazgeçilmezi konumunda. Pastel tonlarda ya da parlak hemen hemen tüm ana renklerde  kullanabileceğiniz oje koleksiyonunuzu çoğaltmaya başlayabilirsiniz.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Renkli kozmetik, Renkli Makyaj,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH Xtreme Liquid Jel Eyeliner 009
GOSH Xtreme Liquid Jel Eyeliner 009
SLEEK Flick It Likit Eyeliner Kalemi
SLEEK Flick It Likit Eyeliner Kalemi
WET`N WILD Megarocks Glitter Oje
WET`N WILD Megarocks Glitter Oje
WET`N WILD Wild Shine Oje
WET`N WILD Wild Shine Oje


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE