01
Ağustos

Pürüzsüz Dudaklar için Ruj Teknikleri!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Pürüzsüz Dudaklar için Ruj Teknikleri!

Makyajda kusursuz görüntüyü yakalamak her zaman önemli olmuştur. Göze çekilen kalemde, yüze uygulanan fondötende ve en önemlisi birbirinden harika renklerdeki rujlarda. Fakat en güzel ruj bile dudaklarımızdaki pürüzler sebebiyle kötü durabilir. Makyaj öncesi yapılabilecek bazı ufak peelingler dudaklarınızın kusursuz görünümüne kavuşturmada yardımcı olacaktır.

Dudaklarımızı nemlendirici rujlar ile yumuşatarak ilk adıma başlıyoruz. Yüzümüzü fondötene hazırladığımız gibi dudaklarımız içinde ufak bir nemlendirme işiyle başlamak önemli. Yumuşayan dudaklarımızdaki pul pul görünümü yok etmek için hafif ıslatılmış kulak pamuğunu yumuşak hareketlerle dudağımıza sürebilirsiniz. Bu şekilde ölü deriden kurtulursunuz.

Eğer mat bir ruj kullanacaksanız, ruju uygulamadan önce dudaklarınızı tekrar nemlendirmeniz oldukça önemli. Bu şekilde ilerleyen saatlerde oluşabilecek kuru görünümü engelleyebilirsiniz. Bu nemlendirme için nemlendirme oranı yüksek nemlendiriciler görünümün daha uzun süre kalmasına yardımcı olacaktır.

Hangi ruju kullanıyor olursanız olun, dudak çizginizin belirgin ve kusursuz olması için ruj kullanmadan önce dudak çerçevenizi uygun renkte bir dudak kalemi ile belirlemekte fayda var. Bu uygulama ile dudak çizgisini aşmış fazla ruj gibi hataların da kolayca önüne geçmiş olursunuz.


Etiketler: Gratis, Pürüzsüz Dudaklar, Ruj, Makyaj,İLGİLİ ÜRÜNLER
EKLIPS Natural Dudak Fırçası
EKLIPS Natural Dudak Fırçası
GOSH Forever Lip Shine 001 Baby Baby
GOSH Forever Lip Shine 001 Baby Baby
GOSH Velvet Touch Ruj Sweetheart 161
GOSH Velvet Touch Ruj Sweetheart 161
HIMALAYA Güneşten Koruyucu Dudak Kremi
HIMALAYA Güneşten Koruyucu Dudak Kremi


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE