25
Ocak

Punk Ölmedi!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Punk Ölmedi!

Punk Ölmedi!

Yaklaşık 1975 yılından beridir hep bir şekilde gündemde kalmayı başarmış olan Punk kültürünün podyumlardan da inmeyen bir makyaj kültürü bulunuyor. Hemen her sezonda yeniden güncellenen ve moderleşen yeni içeriği ile bu sezon da bazı geceler ihtiyaç duyabileceğiniz bir takım özelliklerini ve püf noktalarını sizler için derledik.

Dünyaca ünlü makyaj ustalarının ellerinden çıkan punk makyajlarınu siz de kendinizde yorumlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde siz de kendi punk ruhunuzu dışa vurmuş olursunuz.

Punk makyaj için pop kültür çok önemli. Punk’ın sokak sitiline uygun hale gelmesi için pop ve japon çizgilerini birararada kullanmanız gerekiyor.

Bu grafik çizgileri yaratırken elinizi korkak alıştırmayın. Siyah bir eyeliner ile gözün hem iç, hem de dış köşelerini çerçevelemeniz gerekiyor. Bu şekilde bakışlarda neredeyse mimari denilebilecek bir duruş sergilemiş olursunuz.

Belki hafif, alalade olarak bir araya getirilmiş gibi duran farlar ile güçlü bir renk cümbüşü oluşturun. Bununla da yetinmeyip elmacık kemiklerinize oldukça güçlü darbelerle allık de uygulayın. Çıkan sonuç hem heç eğlenceli, hem de şaşırtıcı olacaktır. 


Etiketler: Gratis, Punk Ölmedi, Punk kültürü,İLGİLİ ÜRÜNLER
DIRTY WORKS Angled Allık Fırçası
DIRTY WORKS Angled Allık Fırçası
GOSH Forever Göz Farı
GOSH Forever Göz Farı
GOSH Natural Allık - Electric Pink 39
GOSH Natural Allık - Electric Pink 39
GOSH Smokey Eye Göz Farı - Blue 04
GOSH Smokey Eye Göz Farı - Blue 04


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE