28
Temmuz

Plaj Çantanız Hazır Mı?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Plaj Çantanız Hazır Mı?

Güneş günün her zamanı kendini gösterdiğinde yaz tatili zamanı gelmiş demektir. Tüm yıl boyunca gere işte gerekse de evde çalıştığımız için yaz tatili keyif ve heyecanla beklenir.

Nereye gidelim, ne giyelim, kimlerle görüşelim, gittiğimiz yerlerde neler yapalım gibi sorularla geçen kış ve ilkbahar mevsimlerinin sonunda tatil planları yapılır ve günler sayılmaya başlanır. Tercihinize göre sıcak kumsallar sizi bekler. Hem vücudunuz hem de kafanıza rehabilitee etmek için artık doğru yerdesinizdir. Tüm benliğiniz ile oradasınızdır ama peki kent yaşamının stresinden uzakta doğa ile başbaşa bir sahi günü için hazır mısınız?

Plaj çantanız hazır mı? Peki, içinde neler var?

İçerisine koymak için asla atlamamanız gereken şeylerin listesinin başında havlu ya da peştemal geliyor. En az iki tane olmak kaydıyla çantanızdan bulundurmalısınız. Çünkü bir tanesini denizden çıktıktan sonra kurulanmak diğerini ise şezlonga sermek için kullanabilirsiniz. Peştemali hem havluya göre çok daha hızlı kuruduğu için hem de daha az yer kapladığı için tercih edilebilirsiniz.

Yedekli olması gerekir derken plaj çantanıza mayo ya da bikininizi de yedekli koymayu unutmamalısınız. Bu şekilde deniz sonrası üzerinizde kalan ıslak mayonun tuz nedeniyle iz yapması içinhemen değiştirme fırsatınız olur.

Tatile çıkmadığımız zamanlarda da çantadan eksik etmediğimiz güneş görlükleri plaj çantasının da vazgeçilmezidir. Güneşlenirken iz yapmaması için dikkatli olmak kaydıyla tabiki.

Denizde yumuşacık olan saçlar, sudan çıkınca birbirine dolaşıp açmanız için çaba göstermenizi gerektirebilir. Onun için bir saç bandı, toka ve tarağınız plaj çantanızdan mutlaka olmalıdır.

Hem saçlarınız, hem de cildiniz için gereken nemlendiriciler de yine çıkmadan çantanıza atmanız gereken eşyalardan. Deniz sonrası sertleşen saçlarınız için uygun nemlendiriciler ile birlikte cildinizin kuruyup güneşten daha fazla etkilenmesini önleyebilrsiniz.

Uzun saatler sahilde kalacaksanız biraz canınız sıkılabilir. Bunun önüne geçmek için kitap, müzik dinleyebilmek için kulaklık da çantanızdan olması gerekenlerdir.

Bu önerileri dikkate aldığınıda artık çıkmak için hazırsınız demektir. 


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Plaj çantası,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Asetonsuz Oje Çıkarıcı Mendil 10 Adet
BENRİ Asetonsuz Oje Çıkarıcı Mendil 10 Adet
BENRİ Güneş Koruyucu Dry Oil Sprey SPF 10 150 Ml
BENRİ Güneş Koruyucu Dry Oil Sprey SPF 10 150 Ml
BENRİ Güneş Kremi Losyon Kko & Argan SPF 10 150 Ml Düşü Koruma
BENRİ Güneş Kremi Losyon Kko & Argan SPF 10 150 Ml Düşü Koruma
BENRİ Kare Disk Pamuk 35`li
BENRİ Kare Disk Pamuk 35`li


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE