30
Ocak

Parlak Ten Makyajını Nasıl Yaparsınız?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Parlak Ten Makyajını Nasıl Yaparsınız?

2016 yılında kendinden iyice söz ettiren aydınlık makyaj trendleri 2017 sezonunda hakettiği yere gelecek. Yüzünüze vereceğiniz aydınlık efekti cildinizin daha taze ve genç görünmesini sağlayacaktır. 2017’de nasıl makyaj yapmanız gerektiğini bildiğinizde yıla bir adım öncde başlamış olursunuz.

Makyaja başlamadan önce bilmemiz gereken makyaj malzemelerini tek tek kullanmak ve sadece yüzünüzde karıştırmak. Cildinizin parlaması için yapmanız gereken ise doğru malzemelerle doğru tekniği birleştirmek olmalı. Makyajınızı profösyonel gösterecek olan da tam olarak bu.

Yüzünüze aydınlık bir enerji vermek istiyorsanız ilk kullanmanız gereken malzeme aydınlık veren bir nemlendirici olmalı. Nemlendiricinin devamında ise fondöten ile makyajımıza devam etmeliyiz. Işığı yansıtma özelliği olan yeni nesil bir fondöten aradığınız ışıltı için size geniş bir yol gösterecektir.

Makyaj alışkanlıklarınızda varsa, fondöteni sabitlemek için aynınlatma özelliği olan pudralardan da kullanabilirsiniz. Bu şekilde daha kalıcı bir ışıltıya sahip olabilirsiniz. Parlak ten makyajınız için son aşama aydınlatıcı ile yüzünüzün doğru yerlerini aydınlatmaktır. Doğru bir aydınlatıcı ve doğru dokunuşlarla cildiniz gençlik ışıltısına sahip olacaktır.

Bu kadar ışıltı yeterli geldiyse biraz renklenme zamanı gelmiş demektir. Doğru tonlarda far, göz kenarlarınızda dengeleyici olacaktır. Kırmızı ya da dilediğiniz sıcak ama koyu bir tonda ruj ile makyajınızı bitirebilirsiniz.

Şimdi 2017 makyajınız hazır. Gündüz ya da gece, genç ve taze cildinizle hazırsınız. 


Etiketler: Gratis, Ten Makyajı, Aydınlatıcı,İLGİLİ ÜRÜNLER
HİMALAYA Arındırıcı Neem Özlü Maske 75 ml
HİMALAYA Arındırıcı Neem Özlü Maske 75 ml
HİMALAYA Arındırıcı Nem Özlü Scrub 75 ml
HİMALAYA Arındırıcı Nem Özlü Scrub 75 ml
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Monaco
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Monaco
THE BALM Manizer Trio Aydınlatıcı Set
THE BALM Manizer Trio Aydınlatıcı Set


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE