25
Ocak

Olmazsa olmaz, aksesuarlar...

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Olmazsa olmaz, aksesuarlar...

Olmaz olmaz, aksesuarlar…

Aksesuar, günlük ya da özel kıyafetlerimizde vazgeçilmez bir unsurdur. Kombinasyonlarımız aksesuarlar olmadan bir türlü tamamlanmaz. Bu kadar önemli olan aksesuarlar da her dönem farklılık gösterir. Moda akımları için de ikonik öneme sahiptir aksesuarlar. Bu yazımızda önümüzdeki yıl hayatımıza girecek olan aksesuarlara bir bakacağız.

Bronş eskiden beridir önemini koruyan bir aksesuar olmakla beraber artık daha da merkezde olacak. Kıyafetlerin hemen her yerine takılabilen bu aksesuarların çeşitlerine artık boşça rastlayacağız.

Soğuk havaları artık iyice kendini hissettirdiği bu günlerde çantalarda bir çift eldiven eksik olmayacak. Ancak bu eldivenlerin boyu bu yıl biraz uzayacak. Dirseğinize kadar uzanan bu eldivenler şimdiden vitrinlerde yerlerini aldılar.

Kemer çoğunlukla bir zorunluluk gibi görünen önemli bir aksesuardır. Ancak önümüzdeki yıl kemerin varlık biçimi biraz değişecek gibi görünüyor. Zincirli zarif olanlardan tutun da kalın deri olanlara kadar kaban ya da bluz gibi kıyafetlerde eksik olmayacak.

Bunların dışında tüm aksesuarlarda çiçek figürleri ön planda olacak. Özellikle saçlara takılan metal tokalarda büyük çiçekleri göreceğiz.

Tek küpe trendi içinde bulunduğumuz sezon için hayatımızdaydı. 2016 yılında da bolca göreceğimiz tek küpeler için takılarınızın içinde yer açmaya devam edin. Elbette ki inci küpeleri, kalın ve boynu saran kolyeleri, saç bantlarını, her kulakta birden çok küpe trendi 2016 yılında gündemde olacak.

Şimdi isterseniz bu saydıklarımızı fotoğraflarla bir görelim. 


Etiketler: Gratis, Aksesuar, 2016 aksesuar trend,İLGİLİ ÜRÜNLER
BALM Voyage Makyaj Kiti
BALM Voyage Makyaj Kiti
GOSH BB Pudra
GOSH BB Pudra
GOSH Kaş Kiti
GOSH Kaş Kiti
MET`N WILD Mega Protein Maskara Ultra Siyah
MET`N WILD Mega Protein Maskara Ultra Siyah


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE