11
Eylül

Okullar Açılıyor, Makyaj Çantanız Hazır mı?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Okullar Açılıyor, Makyaj Çantanız Hazır mı?

Her ne kadar istemesek de, her ne kadar daha haftalar var desek de 3 aylık yaz tatilinin göz açıp kapayıncaya kadar bittiğini artık kabullenme zamanı gelmiştir. Tatilin son günleri. Sıcak yaz günlerini dinlenerek, tatil yaparak ve tatilin keyfini çıkararak geçirdik. Yeni eğitim dönemi ile birlikte yeni makyaj trendleri de artık iyice belirginleşti. Tüm kış boyunca cildinizi korumak ve doğal güzelliğinizi ortaya koyacak makyaj malzemeleriniz hazır mı?

Makyaj çantanızın olmazsa olmazı 5 ürünü sizler için seçtik. Eksikleriniz varsa tamamlamak ve yeni sezon ürünleri ile cildinize yatırım yapmak için bu ürünleri mutlaka edinmelisiniz.

Aydınlatıcı: 2016 yılının en büyük trendlerinden biri olan strobing yeni sezonda da oldukça popüler olacak. Yüzünü olduğundan daha aydınlık ve canlı gösteren bu makyaj stili için cildinize uygun bir aydınlatıcı makyaj çantanızın olmazsa olmazı bir üründür. Yoksa mutlaka edinmelisiniz.

Renkli eyeliner: Kış mevsiminin ve yoğun ders günlerinin içinde baharın canlı renkleri gözlerinize taşımak için birbirinden renkli eyelinerlar makyaj çantanızda mutlaka olması gereken ürünlerdir. Özellikle mavi ve tonları, mor, pembe gibi çekici tonlar gözlere çok yakışıyor! Siz de birkaç farklı renkte eyeliner alarak okul makyajınızı renklendirebilirsiniz.

Dudak parlatıcısı: Dudak parlatıcıları 2016 Sonbahar-Kış sezonunun yine en öne çıkan makyaj trendlerinden biri olacak! Siz de taze ve canlı bir görünüm yakalamak istiyorsanız dudak parlatıcınızı makyaj çantanızdan eksik etmemelisiniz. Okul makyajında, dikkat çekici renkler yerine daha soft ve natürel renklere yer vermek sizi daha doğal gösterecektir. 

Nude Far: Okul günlerinde rahatlıkla uygulayabileceğiniz nude makyaj için gereken en önemli ürün nude tonlarında bir far paletidir. Neredeyse her makyajda rahatlıkla kullanabileceğiniz toprak tonlarındaki farlar sayesinde gözlerinizde doğal ve etkileyici bir etki oluşturabilirsiniz.

BB Krem: Günlük okul makyajında ağır fondötenler yerine cildinize nefes aldıracak tercihlerde bulunmak çok daha akıllıca olacaktır. Tam da bu noktada imdadınıza koşan BB kremler cildinizdeki renk farklılıkları eşitleyecektir. Bu şekilde daha canlı ve aydınlık bir görünüme kolayca ulaşabilirsiniz. kavuşabilirsin.


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Okul makyajız, Makyaj çantası,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Krem
GOSH BB Krem
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Casablanca
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Casablanca
SLEEK Twist UP Eyeliner Sea Blue
SLEEK Twist UP Eyeliner Sea Blue
WET`N WILD Megaslicks Dudak Parlatıcısı
WET`N WILD Megaslicks Dudak Parlatıcısı


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE