26
Şubat

Ojelerinizden çabuk vazgeçmeyin!

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Ojelerinizden çabuk vazgeçmeyin!

Hemen her kadın için vazgeçilmez olan oje, yaşınız kaç olursa olsun makyajınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya devam edecektir.

Ellerin bakımlı görünmesi için de çok büyük bir etkiye sahip olan ojenin, sürülmesi kadar uzun süre tırnaklarınızda kalması da çok önemlidir.

Yarım kalmış, sürdüğünüzü günün ertesinde çıkmayan yüz tutmuş ojeniz için bir an evvel harekete geçmenizde fayda vardır. Bunun için yapmanız gerekenleri bu haberimizde bulacaksınız. Bundan sonrasında da kolayca çıkan ojeler hayatınızda yer almayacak.

Öncelikle oje sürmeden önce tüm makyaj malzemelerinde olduğu gibi baz uygulamalısınız. Tırnak bazı uygulanmadan sürülen ojelerin ömrü çok fazla olamıyor malesef. Bu şekilde güçlü bir zemin hazırlamış olursunuz.

Dayanıklı bir oje aslında bakarsanız biraz da taze ojedir. Ojeniz ne kadar bayatsa o kadar çabuk çıkacaktır.

Ellerinize nemlendirici sürecekseniz bunu öje sürmeden önce yapmayan. Bu durum ojenizin kalıcılığını ve görüntü olarak da dalgalanmayı sağlayacaktır.

Önemli olan şeylerden bir tanesi de fırça darbeleridir. Olması gereken tırnaınızın ortasından başlayarak üç darbede tüm tırnağınızı boyamış olmanızdır.

Eğer iki kat oje sürecekseniz ilk katın nispeten kurumuş olmasına özen gösterin ve sürme işlemi bittikten sonra ojeniz tamamen kuruyuncaya kadar hiç bir şey yapmadan bekleyin. İstyerseniz bu süreç için oje kurutucu ürünlerden de faydalanabilirsiniz. 

Son olarak, elbette ki ojenize zarar verecek olan sert darbelerden kaçının. 


Etiketler: Gratis, Kozmetik, Oje,İLGİLİ ÜRÜNLER
BENRİ Asetonsuz Oje Temizleyici 130 ml
BENRİ Asetonsuz Oje Temizleyici 130 ml
BETTY BOOP Nail Polish Oje
BETTY BOOP Nail Polish Oje
WET`N WILD Megarocks Glitter Oje
WET`N WILD Megarocks Glitter Oje
WET`N WILD Wild Shine Oje
WET`N WILD Wild Shine Oje


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE