25
Ocak

Oje Renkleri Gerçekte Ne İfade ediyor?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Oje Renkleri Gerçekte Ne İfade ediyor?

Siz en çok hangi renk ojeyi kullanıyorsunuz? İşte ojelerdeki renklerin anlamı.

Nötr renkler
Tırnakları çıplakmış gibi gösteren nötr renkler tırnakları narin ve asil gösteren renkler. Pastel tonlar güvenilir olarak da anılır.

Turuncu oje
Capcanlı, dinamik ve enerji dolu renk; turuncu. Turuncu ve tonları tasasız bir yaşam tarzı olanların tercihi. Onlar üstlerine hep bir renk katmak isterler. Yoksa siz de mi onlardansınız?

Siyah oje
Bazen ruh halini yansıtan ve her kombinle uyum sağlayan bir renktir siyah. Gücü ve istikrarı simgeleyen bu rengin modası hiç bir zaman geçmez.

Altın rengi oje
Heyecan veren altın rengi, özellikle davetlerde çoğu kadının parıldamasını sağlayan bir seçenek. Bu renk aynı zamanda rekabeti simgeler, zaten tırnaklarında altın rengi hakim olan bir kadın her zaman birinci.

Bordo oje
Sonbahar sezonunun başından beri bordonun hakimiyetini vitrinlerde görüyoruz. Klasikleşmiş bordo ojelerle de hemen herkesin tırnaklarında. Gücü simgeleyen bu renk, kırmızının en koyu ve elegan hali. Bu haliyle haute-couture olmamak elde değil.

Parıltılı oje
Simler, değişik şekillerdeki parıltılar tırnaklarınıza capcanlı bir hava verir. Dinamik kadınların tercihi olan parıltılar heyecan isteyenlerin vazgeçilmezi.

Pembe oje
Belli belirsiz pembeler tırnaklara kibarlık katar. Pembe oje, vintage sevenlerin sürekli olarak kullandığı bir renktir.

Sarı oje
Sarı genel olarak güneşi ve kumu temsil eder. Kendinizi sahilde hissettiren kanarya sarısını tırnaklarda görürseniz o kişi çok mutlu demek. Optimist insanların tercihi sarıdan yana.

Mor oje
Mor tırnakların sebebi yaratıcılık. Mor kimi zaman ağır, kimi zaman dinamik bir renk. Mavinin sakinliğini, kırmızınınsa dinamikliğini alan mor sade ve enerjik insanlara iyi gider.

Kırmızı oje
Kırmızı tutkunun, ateşin rengi olmuştur hep. Baştan çıkarıcı renklerin başını çeken kırmızı, renklerin de en duygulusudur. Kırmızı oje sevenler cazibeyi seven kadınlar.

Mavi oje
Mavi ve mavinin tonları korkusuzluğu simgeler. Bu sezon, mavinin elektirikli tonlarını, klasik tonlarını ve capcanlı tonlarını görüyoruz. Mavi ojeyi tırnaklarında tercih edenler genelde tek olmak isteyen özgür karakterli kişilerdir.


Etiketler: Gratis, Makyaj, Oje , Manikür, Güzellik, Bakım, Tırnak bakımı,İLGİLİ ÜRÜNLER
CRABTREE & EVELYN, Clementine Oje
CRABTREE & EVELYN, Clementine Oje
WET`N WILD, Megalast Salon Oje
WET`N WILD, Megalast Salon Oje
BENRi KiSiSEL BAKIM, Asetonsuz Oje Temizleyici
BENRi KiSiSEL BAKIM, Asetonsuz Oje Temizleyici
WET`N WILD, Fast Dry Oje
WET`N WILD, Fast Dry Oje


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE