25
Ocak

Nasıl Makyaj Yaparsınız?

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Nasıl Makyaj Yaparsınız?

Nasıl Makyaj Yaparsınız?

Yıl sonuna yaklaştığımız bu günlerde önümüzdeki sezona yön veren tüm trendler yine her zaman olduğu gibi New York, Milano ve Paris gibi büyük metropollerdeki defilelerde belirdi. Kıyafetlerde ve saçlarda olduğu gibi 2016 yılında bolca göreceğimiz makyaj trendlerini öğrenmek ve dünyaca ünlü makyaj artistlerinden çıkma makyaj özelliklerini uygulamanız sizing de elinizde.

Önümüzdeki yıl makyajda doğallık ön planda olacak. Duru ve sağlıklı görünüm tüm makyaj uygulamalarında en önemli nitelik olacak. Kalın kaş makyajı bu yıl da gündemden düşmedi. 2016 yılı makyaj trendlerinde en ön planda mat dudaklar ve doğal görünüm en önemli unsur.

1970’ lerin ve 60’ ların makyaj trendlerine sık sık karşılaşacağız. Göz makyajında en çok dikkat çekenlerde kirpikler olacak. İstediğinizde bu kirpiklere eyeliner kullanarak daha kolay ulaşabileceksiniz.  60’ larda gündemde olan Twiggy makyaj şimdiden kullanılmaya başlandı bile.

Yoğun siyah, gri ve kahve tonlarında dumanlı göz makyajı 2016 yılında da gözlerdeki yerini alacak.  Bu makyajın en önemli malzemesi olan mascara kullanımı bir hayli artacak gibi görünüyor.

Ruj tercihlerinizde doğal tonlar hep favori olacak. Ancak bunun dışında kırmızının cazibesi bitmeyecek elbette. Her sezonda yerini başka hiç bir renge kaptırmayan koyu kırmızı makyaj çantanızdan bu yıl da eksik etmeyeceğiniz bir makyaj malzemesi olacak.

Tırnaklarınız da dudaklarınıza parallel tonlarda olacak. Koyu renk bir ruj uyguladıysanız yine koyu renk bir oje ile makyajınızı tamamlayabileceksiniz. Koyu renk ruj kullanmak istediğinizde aynı tonda bir de dudak kalemi kullanmalısınız.

Koyu tonlar tercih ediyorsanız önümüzdeki sezon dudaklar siyaha kadar değişen palette şans tanıyacak size.


Etiketler: Gratis, Nasıl Makyaj Yaparsınız, Twiggy makyaj,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE