15
Ağustos

Modern Saçların Cesaretli Kesimi: Kakül

Posted by Gratis Admin | 0 Yorum
Modern Saçların Cesaretli Kesimi: Kakül

Kakül kesimini çok kişi beğenir ancak cesaret edip kestirebilen kişiler bir hayli azdır. Aynı anda hem modern hem de Retro durabilen çok ender modellerden birisi olan kakülün kime yakışıp kime yakışmayacağı önemli bir bilgidir.

Bebek kakülü olarak da bilinen bu kesim yıllar içinde bir kayboluyor bir beliriyor. Hollywood ünlüleri başta olmak üzere modern bir kesim isteyen hemen herkesin sığındığı bu saç modeli bu sezon hemen hemen tüm defilelerde mutlaka vardı.

Kadınların bir çoğu kakül kesiminden hoşlanmaz. Aslında hoşlanmaz demekten ziyade saçlarını kakül modeli yapmaya cesaret edemez desek sanırım daha doğru olacaktır.

Kakül diğer saç modellerinden oldukça farklı olup her yüze her surata gitmeyebilir. Doğru yüz yapılarında uygulandığında ortaya muhteşem bir sonuç çıkabilir.

Kakül alnı çok açık olanlara ve alın kısmında yoğun bir şekilde minik saç olanlara pek yakışmayabilir. Ayrıca yuvarlak yüze sahip olanlar da  bu konuda dikkatli olmalıdır.

Kakül için ideal yüz, uzun ve elmacık kemikleri çıkık olarak tarif edilebilir. Kısa küt ve uzun düz saçlarda oldukça şık bir görünüm sağlar.


Etiketler: Gratis, Kakül, Saç trendi,İLGİLİ ÜRÜNLER
GOSH BB Krem
GOSH BB Krem
GOSH BB Pudra - Warm Beige 06
GOSH BB Pudra - Warm Beige 06
GOSH CC Krem
GOSH CC Krem
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Casablanca
SLEEK Barekissed Aydınlatıcı Casablanca


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE